Zamknij
REKLAMA

Zmiany w zarządzie LGD. Nowym prezesem organizacji Bartosz Krajniak

16:12, 19.06.2020 | P.B, źródło Gmina Kruszwica
Skomentuj
REKLAMA

Wiceburmistrz Kruszwicy nowym prezesem Lokalnej Grupy Działania Czarnoziem na Soli. Informacje o zmianie we władzach LGD podała Gmina Kruszwica.

Walne Zgromadzenie dokonało wyboru nowego zarządu organizacji w związku z upływem kadencji dotychczasowych władz. Prezesem organizacji został Bartosz Krajniak, wiceburmistrz Kruszwicy. Wcześniej funkcję pełniła Beata Kowalska.

W zarządzie oprócz wiceburmistrza Kruszwicy znaleźli się także Grzegorz Pomianowski (wiceprezes), Jacek Duma (wiceprezes), skarbnik Jarosław Tomczyk, sekretarz Jolanta Kubiak oraz członkowie Wioletta Zielińska, Szymon Łepski i  Marcin Wijata.

[ZT]8713[/ZT]

W komisji rewizyjnej pracować będą Stanisław Majchrzak Marek Nieznalski Katarzyna Pawłowska oraz Grzegorz Weber

Bartosz Krajniak ukończył studia z zakresu samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia zarządzania projektami i procesami biznesowymi na Politechnice Poznańskiej. Dyplom Executive MBA uzyskał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.  

[ZT]8712[/ZT]

Od początku kariery zawodowej związany jest z funduszami unijnymi. W latach 2010 - 2014 pracował w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy, a od 2012 roku był również członkiem zarządu LGD. W latach 2014 - 2016 był dyrektorem biura LGD, a od 2016 pełni funkcję zastępcy Burmistrza Kruszwicy.

[ZT]12336[/ZT]

(P.B, źródło Gmina Kruszwica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

mieszkaniecmieszkaniec

4 1

No wreszcie Miki to poustawiał jak miało być! 18:52, 19.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz