Zamknij
REKLAMA

O czym warto pamiętać mając swoją firmę? Rozmawiamy z Agnieszką Wojciechowską z nowego biura rachunkowego w Kruszwicy

10:43, 24.09.2020 | REKLAMA
Skomentuj

O czym warto pamiętać mając  swoją firmę? Rozmawiamy z Agnieszką Wojciechowską, właścicielką nowego biura rachunkowego w Kruszwicy.

Działa Pani na obszarze Janikowa i tam zyskała sporą sympatię swoich klientów. Skąd pomysł na to aby otworzyć Biuro Rachunkowe w Kruszwicy? 

Prowadząc Biuro Rachunkowe w Janikowie to prawda zyskałam nie tylko sympatię swoich klientów, ale także zaufanie współpracując z firmami już kilka lat. Pomysł na otwarcie drugiego punktu Biura w Kruszwicy zrodził się w czasie panującej pandemii, gdzie pomimo trudnej sytuacji w kraju dosyć dużo nowych firm pojawiło się na rynku i korzysta z usług mojego biura. Dzięki nowoczesnej technologii  obsługujemy klientów z całej Polski.    Od zawsze stawiałam na rozwój osobisty jak również rozwój swojej firmy.

Za namową mojego przyjaciela Jarka, który stwierdził i tu cytuję : "Aga Ty robisz Magię w biurze w Janikowie, warto zrobić ją również w Kruszwicy. Rynek w Kruszwicy potrzebuję takiej księgowej jak TY". Z dużym  powodzeniem prowadzę Biuro w Janikowie, dlatego też postanowiłam zdobyć zaufanie i sympatię nowych klientów z Kruszwicy i okolic. Piękne miasto, wspaniali ludzie i duże możliwości  rozwoju osobistego i zawodowego sprawiły, że jestem i działam w Kruszwicy dokładnie od 11.05.2020r. Robię to co kocham. Kocham, to co robię. Praca z ludźmi i dla ludzi daje mi ogromną satysfakcję. Dzięki tej pracy spełniam swoje marzenia. 

[POGODA]1600936956363[/POGODA]

[ZT]13456[/ZT]

[ZT]13465[/ZT]

 

(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz