Zamknij

sprzedawca-doradca klienta w markecie budowlanym MRÓWKA w Kruszwicy (nr 2295)

Nr oferty: StPr/21/2295Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościuszki 30, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż materiałów budowlanych, obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: chęci do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P.W.Filar sp.zo.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Budowlana 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 667 011 300
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 667 011 300 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    pakowanie i załadunek przetworów zbożowych
    StPr/21/2455
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    -profesjonalna obsługa klienta i procesu sprzedaży -przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów -pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami -umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych. -realizacja założonego planu sprzedaży -fakturowanie
    StPr/21/2445
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    sprzedaż materiałów budowlanych, obsługa klienta
    StPr/21/2295
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN