Zamknij

Kierowca busa do 3,5 t (nr 1163) - oferta pracy skierowana dla osób z Ukrainy

Nr oferty: StPr/22/1166Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Portowa 4a, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kierowanie autem dostawczym do 3,5 tony po UE, przewożenie drobnych towarów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: LUGO EXPRESS ŁUKASZ GOSŁAWSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Portowa 4a, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 510 176 078
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą pod nr tel: 510 176 078
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      kierowanie autem dostawczym do 3,5 tony po UE, przewożenie drobnych towarów
      StPr/22/1166
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2022
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      StPr/22/1163