Zamknij

Agent nieruchomości (nr 3555)

Nr oferty: StPr/18/3555Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 2, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów zainteresowanych sprzedażą lub kupnem nieruchomości oraz prezentacja tych nieruchomości/ teren powiatu inowrocławskiego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 06.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat)
      Uprawnienia:
      • PRAWO JAZDY KAT. B*
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CZAS NIERUCHOMOŚCI PIOTR STRĘK
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Adama Mickiewicza 2, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomo
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 517 367 304
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected] , tel. 517 367 304
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        praca związana z w/w stanowiskiem
        StPr/18/1165
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN

        obsługa klientów zainteresowanych sprzedażą lub kupnem nieruchomości oraz prezentacja tych nieruchomości/ teren powiatu inowrocławskiego
        StPr/18/3555
        data rozpoczęcia pracy od 06.11.2018
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        obsługa i przezbrajanie maszyn do rozlewni oleju
        StPr/18/3488
        data rozpoczęcia pracy od 23.10.2018
        wynagrodzenie od od 14,5 PLN