Zamknij
REKLAMA

Co zamiast roksy

10:42, 09.12.2021 | mp

Od paru dni ogłoszenia towarzyskie na roksa.pl nie są dostępne. Oferowane usługi i działalność portalu roksa.pl została wstrzymana. Nie wiemy na jak długo  . W internecie działaj od dawna podobne serwisy jak roksa oferujące podobne usługi jakie do tej pory oferowała popularna Roksa.

 

Podobne portale do roksa.pl ? Gdzie znajdę aktualne ogłoszenia towarzyskie ?

W ostatnich tygodniach dużym powodzeniem cieszą się niemal wszystkie serwisy oferujące ogłoszenia towarzyskie. Spora część portali działa w podobny sposób w jaki do tej pory działała Roksa.pl - ogłoszenia, które publikowane są na topowych stronach w google pod zapytaniem “ogłoszenia towarzyskie” są to sex oferty wraz z cennikiem usług, lub płatnym ,stałym sponsoringiem.

Boonga.pl - ogłoszenia towarzyskie bez sponsoringu.

W serwisie www.boonga.pl publikowane są sex ogłoszenia bez sponsoringu. Osoby publikujące ogłoszenia szukają partnerów gotowych na sex bez zobowiązań, bez płacenia za spotkanie. 

Ludzie szukają romansu, poza aktualnym związkiem, bądź seks przygody po długoletnim związku, lub po prostu ktoś nie ma ochoty na związek partnerski, liczy na spełnienie swoich fantazji i przeżycie przygód. Dla czystej przyjemności.

Szukając alternatywy dla roksy warto sprawdzić ofertę tego serwisu z ogłoszeniami. Serwis odcina się od ofert sponsorowanych, oraz ofert pań do towarzystwa, które oferowały swoje usługi na roksie czy odlotach.

Seks randki tylko dla przyjemności.

Czy to zmiana trendu czy przejściowe większe zainteresowanie portalami, które zawierają ogłoszenia towarzyskie bez płacenia, czy też bez sponsorowania? Ciężko ocenić, bowiem najczęściej użytkownicy portali typu roksa szukali szybkiego spotkania, bez randkowania czy poznawania się. Niemniej jednak sex randki bez zobowiązań i bez płacenia za sex, mogą być fajną alternatywą dla osób, które do tej pory szukały mechanicznego seksu. 

Budowanie intymnej relacji być może w tym przypadku zajmie trochę więcej czasu, ale taka sex znajomość może być przyjemniejsza, dostarczyć innych bodźców czy wrażeń a także być czymś na dłuższą metę. 

Jednak ostateczny wybór relacji i tego czego szukamy na stronach z ogłoszeniami dla dorosłych należy do nas samych.

 

(reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%