Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać idealny prezent urodzinowy dla dziewczyny?

13.15, 30.07.2022 .

Urodziny to znakomita okazja do tego, by spotkać się z bliskimi i świętować w ich gronie. Tradycją stało się wręczanie prezentów solenizantowi, poprzez które okazywane są ciepłe uczucia i pamięć. Szczególnie istotny jest podarunek od drugiej połówki. Co przygotować dla swojej dziewczyny by na jej twarzy pojawił się szczery zachwyt?

Zawsze warto zainwestować w sprawdzone rozwiązania, które przypadną do gustu właściwie każdej przedstawicielce płci pięknej. Kluczowe jest jednak zadbanie o to, by nigdy nie zabrakło elementu, który uczyni dany przedmiot unikalnym. Pierwsza propozycja to biżuteria, a zwłaszcza naszyjnik lub bransoletka z zawieszką, na której znajdzie się wygrawerowany napis lub symbol jednoznacznie nawiązujący do pewnych wspomnień. Mogą to być inicjały adresatki prezentu, data pierwszej randki lub po prostu wiele mówiące serce. Kobiety z poczuciem humoru będą szczęśliwe, gdy dostaną na urodziny specjalnie zaprojektowaną koszulkę z zabawną grafiką, wymownym napisem lub swoją podobizną uwiecznioną na zdjęciu. To coś, co nigdy nie wyjdzie z mody! Bardzo dobrym pomysłem jest również przygotowanie dla solenizantki własnoręcznie zrobionego albumu zawierającego fotografie przedstawiające ją na przestrzeni poszczególnych lat, szereg zapisków i ozdobników. Sentymentalnie i kreatywnie! Jeśli druga połówka uwielbia książki, znakomitym wyborem będzie nowa powieść jej ulubionego autora. Tutaj można pójść o krok dalej i jeżeli jest to możliwe, postarać się o zdobycie dedykacji. Do każdego z tych podarunków dobrze będzie dołączyć słodki drobiazg w atrakcyjnej oprawie wizualnej. Inspiracje Ferrero to prawdziwa skarbnica wiedzy, która okaże się nieoceniona podczas przygotowywania smacznej niespodzianki.

Prezent urodzinowy, który na długo pozostanie w pamięci

Jedne z najlepszych prezentów to te, które pozwalają na stworzenie pięknych wspomnień. Przedmioty to nie wszystko i często lepiej zrezygnować z nich na rzecz przeżyć. Właśnie dlatego trafionym podarunkiem urodzinowym będą vouchery uprawniające daną osobę do zrobienia czegoś specjalnego. Może to być skok ze spadochronem, lot paralotnią lub helikopterem, wizyta na strzelnicy w towarzystwie instruktora albo uczestnictwo w warsztatach kulinarnych czy tanecznych. Strzałem w dziesiątkę okaże się także wykupienie pobytu w SPA położonym w malowniczym otoczeniu. Dziewczyna uwielbia muzykę? W takim razie nic nie sprawi jej większej radości niż pięknie zapakowany bilet na koncert jednego z artystów, których słucha najczęściej. Oczywiście niektóre z tych propozycji wiążą się z koniecznością przeznaczenia na nie sporej sumy pieniędzy. Nie zawsze musi oznaczać to jednak problem. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by połączyć siły z przyjaciółmi lub krewnymi solenizantki i wspólnie ufundować jej tego rodzaju atrakcje. Wtedy wydatek zostanie podzielony i nie będzie dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Możliwości jest tak wiele, że każdy znajdzie prezent idealnie dopasowany do potrzeb i preferencji swojej ukochanej!

[ZT]20987[/ZT]

[ZT]20979[/ZT]

(reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%