Zamknij

REKLAMA
10:46, 20.01.2020
Popularne miejscowości uzdrowiskowe w Polsce
00:01, 27.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
12:51, 07.11.2019
Ponad 10 mln1 mieszkań w Polsce jest objętych ochroną w ramach ubezpieczenia mieszkaniowego. Liczba ta urosła w ostatnich latach m.in. ze względu na dużą akcję kredytową w ramach której wiele osób kupuje nieruchomość obciążoną hipoteką i co za tym idzie - ubezpiecza je w związku z wymogiem banku. Takie polisy obejmują najczęściej ubezpieczenie murów. To jednak nie jedyna forma ochrony z której warto skorzystać mając dom, czy mieszkanie. Czego najczęściej nie obejmuje ubezpieczenie pod kredyt, a warto wziąć pod uwagę?
15:06, 29.10.2019
Pożyczka to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy gotówki na niespodziewane wydatki lub długo odkładany projekt. Dziś pożyczenie pieniędzy jest o wiele łatwiejsze niż przed erą Internetu. Cały proces pożyczkowy możemy zrealizować online, a procedura trwa tylko kilkanaście minut. Warto jednak odpowiednio przygotować się do wzięcia pożyczki.
22:57, 12.10.2019
Od wielu lat producenci najpopularniejszych marek yerba mate w Polsce, poszukiwali rozwiązań dla nie tylko mocnej i smacznej yerby, ale też produkowanej w sposób łagodny dla środowiska i pracowników. Sukcesem tych poszukiwań i wnikliwych badań jest yerba mate Rio Negro. To właśnie susz, jakiego poszukują zagorzali mateiści potrzebujący natychmiastowego pobudzenia i mocnych wrażeń.
14:30, 04.10.2019
Karnawał rządzi się swoimi prawami. W tym czasie zabawa jest obowiązkiem, a praca odległym wspomnieniem, do którego wracamy równie chętnie, jak do pierwszej wizyty u stomatologa. Może jednak okazać się, że ten wspaniały czas tańców i swawoli spędzimy w sposób oklepany, nudny i taki sam, jak przy wszelkich innych okazjach. Dlatego warto zapoznać się z pięcioma najlepszymi pomysłami na imprezę karnawałową. Wbrew pozorom, nawet beztroskie harce trzeba umieć dobrze zaplanować, by móc potem wspominać coś więcej niż nudnego taksówkarza czy siedzenie przy stole bez słowa w nadziei, że za chwilę usłyszymy coś innego, niż kolejny hit niemieckiego disco z lat 90tych.
13:55, 10.09.2019
Materiały Partnera.
14:02, 06.09.2019
Coraz bardziej panosząca się na naszym rynku marka Huawei, staje się niemałą konkurencją dla znanych nam do tej pory firm. Każdy nowy model, ściga alb o przegania już istniejący. Funkcje stają się obszerniejsze i za każdym razem unowocześnione oraz dopracowane perfekcyjnie z myślą o zadowoleniu klienta.
20:35, 27.08.2019
Firmy produkcyjne, handlowe i te zajmujące się logistyką, dla zwiększenia wydajności pracy wykorzystują wózki transportowe i magazynowe. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu najpopularniejsze modele wózków transportowych, wykorzystywanych przez lokalnie działające firmy.
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone