Zamknij

REKLAMA
12:51, 07.11.2019
Ponad 10 mln1 mieszkań w Polsce jest objętych ochroną w ramach ubezpieczenia mieszkaniowego. Liczba ta urosła w ostatnich latach m.in. ze względu na dużą akcję kredytową w ramach której wiele osób kupuje nieruchomość obciążoną hipoteką i co za tym idzie - ubezpiecza je w związku z wymogiem banku. Takie polisy obejmują najczęściej ubezpieczenie murów. To jednak nie jedyna forma ochrony z której warto skorzystać mając dom, czy mieszkanie. Czego najczęściej nie obejmuje ubezpieczenie pod kredyt, a warto wziąć pod uwagę?
15:06, 29.10.2019
Pożyczka to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy gotówki na niespodziewane wydatki lub długo odkładany projekt. Dziś pożyczenie pieniędzy jest o wiele łatwiejsze niż przed erą Internetu. Cały proces pożyczkowy możemy zrealizować online, a procedura trwa tylko kilkanaście minut. Warto jednak odpowiednio przygotować się do wzięcia pożyczki.
22:57, 12.10.2019
Od wielu lat producenci najpopularniejszych marek yerba mate w Polsce, poszukiwali rozwiązań dla nie tylko mocnej i smacznej yerby, ale też produkowanej w sposób łagodny dla środowiska i pracowników. Sukcesem tych poszukiwań i wnikliwych badań jest yerba mate Rio Negro. To właśnie susz, jakiego poszukują zagorzali mateiści potrzebujący natychmiastowego pobudzenia i mocnych wrażeń.
14:30, 04.10.2019
Karnawał rządzi się swoimi prawami. W tym czasie zabawa jest obowiązkiem, a praca odległym wspomnieniem, do którego wracamy równie chętnie, jak do pierwszej wizyty u stomatologa. Może jednak okazać się, że ten wspaniały czas tańców i swawoli spędzimy w sposób oklepany, nudny i taki sam, jak przy wszelkich innych okazjach. Dlatego warto zapoznać się z pięcioma najlepszymi pomysłami na imprezę karnawałową. Wbrew pozorom, nawet beztroskie harce trzeba umieć dobrze zaplanować, by móc potem wspominać coś więcej niż nudnego taksówkarza czy siedzenie przy stole bez słowa w nadziei, że za chwilę usłyszymy coś innego, niż kolejny hit niemieckiego disco z lat 90tych.
13:55, 10.09.2019
Materiały Partnera.
14:02, 06.09.2019
Coraz bardziej panosząca się na naszym rynku marka Huawei, staje się niemałą konkurencją dla znanych nam do tej pory firm. Każdy nowy model, ściga alb o przegania już istniejący. Funkcje stają się obszerniejsze i za każdym razem unowocześnione oraz dopracowane perfekcyjnie z myślą o zadowoleniu klienta.
20:35, 27.08.2019
Firmy produkcyjne, handlowe i te zajmujące się logistyką, dla zwiększenia wydajności pracy wykorzystują wózki transportowe i magazynowe. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu najpopularniejsze modele wózków transportowych, wykorzystywanych przez lokalnie działające firmy.
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone