Zamknij
REKLAMA
08:32, 24.07.2021
Statuetki 3D są coraz popularniejsze jako prezenty czy pamiątki na różne okazje. Można nimi obdarować ukochaną osobę lub upamiętnić ważne wydarzenie takie jak np. Pierwsza Komunia Święta. Jak powstają takie wyjątkowe prezenty?
00:00, 21.07.2021
Obecna praca nie daje Ci spełnienia i radości? W takim razie przyszła pora na zmianę zawodu lub wybranie zupełnie innej branży. Choć może Ci się to wydawać trudne, to jednak z odpowiednim podejściem na pewno sobie poradzisz. W tym celu skorzystaj z naszych krótkich porad.
08:19, 20.07.2021
Inwestowanie w akcje to mówiąc prościej zawieranie transakcji na giełdzie. Przedsiębiorstwa zbywając swoje akcje, otrzymują kapitał na dalszy rozwój. Z kolei inwestorzy nabywający akcje stają się współwłaścicielami takich spółek, aby w przyszłości czerpać z nich korzyści finansowe. Jeśli jesteś początkującym traderem z pewnością zastanawiasz się co trzeba zrobić, aby zacząć zarabiać na giełdzie? Sprawdź zatem koniecznie nasz poradnik dla młodego inwestora.
11:44, 14.07.2021
Serwis Zdrowie Polskiej Agencji Prasowej zaprasza na cykl trzech webcastów, podczas których zaproszeni eksperci przybliżą najważniejsze kwestie związane z powstawaniem zakrzepów i zatorów, zarówno w kontekście powikłań po przebytej chorobie COVID-19, jak i w innych jednostkach chorobowych.
10:19, 13.07.2021
W drugiej odsłonie akcji „Pomysłobranie” organizowanej przez Narodowe Centrum Kultury poszukiwane są inspiracje do ciekawych i nieszablonowych działań edukacyjnych dotyczących patriotyzmu, którego nośnikiem jest sztuka. W akcji mogą wziąć udział edukatorzy, animatorzy, nauczyciele, liderzy grup, freelancerzy oraz osoby działające społecznie, zainteresowane rozwojem w dziedzinie edukacji patriotycznej, w tym szczególnie studenci uczelni artystycznych, harcerze i młodzież ze szkół ponadpodstawowych o profilu plastycznym.
10:11, 13.07.2021
Zaledwie 18 proc. polskich kierowców miało okazję choć raz jeździć samochodem elektrycznym - wynika z badań Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Aby przekonać niezdecydowanych, Arval Service Lease Polska wprowadza m.in. możliwość próbnego najmu pojazdów elektrycznych. Usługa Try & Love it to jeden z elementów Arval GO ELECTRIC, nowego zestawu rozwiązań, które mają ułatwić firmom przejście na pojazdy zeroemisyjne we flotach.
11:25, 07.07.2021
Od bieżącego sezonu polski przewoźnik oferuje wirtualnego doradcę turystycznego, który umożliwia podróżnym sprawdzenie aktualizowanych co godzinę informacji na temat restrykcji wjazdowych do danego kraju. Przygotowane we współpracy z firmą Sherpa i dostępne na stronie LOT.com narzędzie zawiera również linki do wymaganych formularzy i deklaracji, w tym zdrowotnych.
13:25, 02.07.2021
Mogłoby się wydawać, że zrobienie manicure jest skomplikowane i pracochłonne. Dostępne obecnie produkty do pielęgnacji pozwalają jednak wykonać piękne paznokcie w krótkim czasie. Umiejętność samodzielnego robienia manicure jest przydatna zwłaszcza w okresie pandemii. Jak wykonać manicure w domu? 
08:14, 02.07.2021
W dzisiejszych czasach rozwój technologii jest bardzo korzystny dla każdego i daje wiele udogodnień. Co więcej - większość z nas nie wyobraża sobie świata bez Internetu, mediów społecznościowych czy też smartfonów. A jak wiadomo, w sieci można znaleźć wszystko bez większego wysiłku. W związku z tym coraz popularniejszą metodą spędzania wolnego czasu staje się oglądanie filmów czy seriali online. Dostęp do nich jest prosty i często nie wymaga większego wkładu finansowego. Na rynku jest wiele serwisów, które za określoną kwotę umożliwiają dostęp do tysięcy produkcji, zarówno polskich jak i zagranicznych.
09:03, 18.06.2021
Zamrażarki i schładzarki szokowe są zaawansowanymi urządzeniami chłodniczymi wykorzystywanymi w gastronomii. Maszyny pozwalają na bardzo szybkie schładzanie potraw, zaraz po ich przygotowaniu. Coraz więcej punktów gastronomicznych z profesjonalną kuchnią zauważa zalety szokówek i chce je mieć w swoim lokalu. Jak działają schładzarki szokowe i dlaczego są tak popularne? 
09:03, 16.06.2021
Postęp technologiczny otwiera szereg nowych możliwości w naszym życiu. Nie inaczej jest w przypadku ortodoncji, gdzie wciąż pojawiają się nowe metody korygowania wad zgryzu. Oprócz tradycyjnych, metalowych aparatów gabinety oferują swoim pacjentom także aparaty estetyczne, które mniej rzucają się w oczy. Dzięki temu leczenie jest mniej krępujące i kłopotliwe dla pacjentów.
08:48, 16.06.2021
Planujesz kontynuację nauki na uczelni wyższej? Masz do wyboru studia dzienne lub zaoczne. Mimo że nauka w każdym z tych trybów zapewnia zdobycie równorzędnego wykształcenia, to różnice między nimi są spore i dotyczą zarówno kosztów, czasu wolnego, jak i możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
08:27, 16.06.2021
Dużymi krokami zbliża się przerwa od zajęć szkolnych i przedszkolnych. Wakacje to również czas urlopowy. Żeby dobrze go wykorzystać w gronie rodziny, warto dokładnie przemyśleć miejsce pobytu. Moc atrakcji i zadowolenie z wyjazdu zapewni hotel przyjazny rodzinie. To miejsce, które bierze pod uwagę potrzeby członków rodziny w różnym wieku. Dowiedz się, czym kierować się przy jego wyborze.
09:45, 14.06.2021
Prowadzenie własnego biznesu to wymagające zadanie. O sukcesie przedsiębiorstwa decyduje wiele czynników, a jednym z nich jest umiejętność racjonalnego zarządzania finansami i wydawania jak najmniejszej ilości pieniędzy. Jak zadbać o to, by redukcja kosztów w przedsiębiorstwie przyniosła nam liczne korzyści?
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
REKLAMA