Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
07:39, 12.05.2020
Na co dzień borykamy się z różnymi problemami i z większością radzimy sobie sami. Co natomiast robić kiedy sytuacja nas przerasta i nie jesteśmy w stanie uporać się z nią samodzielnie? Gdzie szukać pomocy?
00:01, 20.04.2020
Miód jest jednym z najcenniejszych produktów żywnościowych., którego korzystne właściwości są nie do przecenienia. Warunek jest tylko jeden - musi to być produkt pełnowartościowy, z pewnego źródla. Z tego tekstu dowiesz się, gdzie szukać prawdziwego, naturalnego miodu. 
13:20, 29.03.2020
Komfort snu jest istotny z punktu widzenia codziennej regeneracji organizmu oraz długoterminowo, wpływając na stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Czy wiesz, że bezsenność może prowadzić do pogorszenia się koncentracji, wzrostu poziomu stresu oraz obniżenia nastroju? Skutki psychologiczne zbyt krótkiego snu to również objawy ze strony układu krążenia - ryzyko podwyższonego ciśnienia krwi, udaru mózgu, ryzyko wystąpienia otyłości, będącej przyczyną wielu chorób oraz pogorszenie stanu cery. Aby zminimalizować dyskomfort, związany z nieefektywnym wysypianiem się, warto zadbać o szczegóły, wpływające na szybkie zasypianie oraz komfort podczas snu. Niezwykle istotnymi elementami  są świeża, wygodna pościel, przewietrzone pomieszczenie, odpowiednia temperatura otoczenia, spacer lub jogging przed snem oraz regularna pora zasypiania. 
08:41, 18.03.2020
Jednym z podstawowych elementów, które decydują o odniesionym przez firmę sukcesie na rynku jest dobra i skuteczna reklama. Ta jednak w obecnych czasach nie opiera się tylko na ulotkach czy stronie internetowej. Marketing poszedł znacznie dalej, a strategie promocyjne obejmują między innymi gadżety z logo, takie jak torby, kubki, smycze, pen-drive'y, a nawet koszule reklamowe. W szczególności coraz większą popularność zyskuje ostatni element.
00:01, 09.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
10:46, 20.01.2020
Popularne miejscowości uzdrowiskowe w Polsce
00:01, 27.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.