Zamknij

REKLAMA
12:56, 31.05.2019
Dla wielu początkujących przedsiębiorców zatrudnienie księgowego bądź też księgowej wydaje się zbyt dużym i przede wszystkim niepotrzebnym wydatkiem. Wydaje się takim osobom zazwyczaj, że same są w stanie poradzić sobie w takiej sytuacji i poprowadzić księgowość. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, w szczególności dla laika, który nigdy wcześniej nie miał z tym do czynienia. Dlatego też księgowość w takich firmach zazwyczaj nie jest prowadzona dokładnie, zawiera liczne błędy, niekiedy wiele ważnych kwestii jest pomijanych. Ma to bardzo mocny wpływ na firmę i jej funkcjonowanie. Może zaburzać jej działanie.
12:24, 27.05.2019
Niepełnosprawność nie jest już wielką przeszkodą w znalezieniu pracy. Coraz więcej firm, przedsiębiorstw i pracodawców dopuszcza taką możliwość i wymaga jedynie udokumentowanego orzeczenia i chęci. Dzięki temu niepełnosprawni nie muszą już czuć się tak wykluczeni ze społeczeństwa. Oto kilka propozycji zatrudnienia dla takich osób.
12:21, 27.05.2019
Wiele osób zadaje sobie to pytanie w dzisiejszych czasach, gdyż często słyszy się, że i tak po studiach nie znajduje się pracy, a wszędzie liczą się tylko znajomości. Przede wszystkim studia wyższe i uczelnie dają możliwości, ale nie zagwarantują pracy. To zależy od nas, studia mają przekazać wiedzę, która nam pomoże w przyszłości. I zawsze warto je podjąć z kilku prostych powodów.
12:20, 27.05.2019
Znalezienie idealnej pracy wydaje się dzisiaj niezbyt skomplikowane. Pojawia się więc pytania, co sprawia, że pracodawcy nie chcą nas zapraszać na rozmowy kwalifikacyjne lub nigdy nie oddzwaniają?
12:18, 27.05.2019
Powiedz coś o sobie – to pytanie potrafi zdezorientować, a nawet zawstydzić najpewniejszego kandydata. Warto stworzyć sobie zatem schemat odpowiedzi, który pomoże nam przedstawić siebie z jak najlepszej perspektywy. Najważniejsze, aby być autentycznym, profesjonalnym i potrafić to udowodnić w kilku zgrabnych zdaniach.
12:21, 26.04.2019
Kremy, maści, makijaże, wizyty u fryzjera i kosmetyczki, setki złotych wydawane na polepszenie swojego wyglądu. Rzeczywistość współczesnego dbania o piękno z jednej strony zastanawia, z drugiej może nawet przerażać. Zwłaszcza że w powszechnej opinii uznaje się, że dbałość o wygląd wiąże się z wyrzeczeniami i poświęceniem. Na szczęście nie zawsze, bo wystarczy skorzystać z profesjonalnej depilacji laserowej, aby pozbyć się na długi czas problemu włosków na ciele.
20:13, 24.04.2019
Natura wie najlepiej - kosmetyki naturalne Już od kilkunastu lat trwa trend na naturalne kosmetyki, pozbawione zbędnej i szkodliwiej chemii. Poszukując przyjaznych człowiekowi produktów warto uważnie rozejrzeć się po rynku kosmetycznym, który oferuje produkty o bardzo zróżnicowanej jakości.
6
11:08, 15.04.2019
Chcesz wiedzieć, jakie meble są najmodniejsze w ogrodzie? Co warto jest kupić na taras, a co na balkon? Na naszym blogu poznasz odpowiedź na to pytanie - co warto kupić do ogrodu?
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone