Zamknij
REKLAMA
13:32, 19.10.2021
Na rynku pracy brakuje przedstawicieli handlowych. Praca jest bardzo ciekawa, aczkolwiek wymagająca dużego zaangażowania. Aby rozpocząć pracę w charakterze handlowca, nie trzeba mieć wyższego wykształcenia. Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko, zobacz, co należy do obowiązków przedstawiciela handlowego i jakim cechami powinien się odznaczać.
12:40, 08.10.2021
Mieszkańcy Warszawy mogli we wtorek wieczorem podziwiać specjalną animację, wyświetlaną na ścianie hotelu Intercontinental. Film został przygotowany z okazji premiery Windows 11, nowej odsłony systemu operacyjnego od Microsoft.
12:23, 08.10.2021
Chcielibyście razem z dziećmi dokarmiać ptaki, ale nie wiecie, jak to robić dobrze? Jaki karmnik wybrać, gdzie go postawić, a może powiesić? No i co do niego wsypać? I czy w ogóle dokarmianie jest ptakom potrzebne? Na te i więcej pytań odpowiedzi można znaleźć na stronie akcji edukacyjnej Jestem na pTAK z Enchantimals, którą z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października) przygotowała marka we współpracy ze Stowarzyszeniem Jestem na pTAK, zajmującym się ochroną ptaków w Polsce. Wspólnie uczą, jak dbać i bezpiecznie dokarmiać ptaki. Dzięki wsparciu Enchantimals każdy wypełniony na stronie akcji quiz edukacyjny to 1kg ziaren, które wkrótce zasilą ptasie stołówki.
11:58, 08.10.2021
Przybliża się realizacja kluczowej inwestycji w rejonie przejścia granicznego Terespol/Brześć, jaką jest Park Logistyczny Małaszewicze (PLM). Wydane przez Urząd Wojewódzki w Lublinie pozwolenie na budowę pozwoli uruchomić dalsze procedury związane z finansowaniem, przetargiem i realizacją robót budowlanych.
13:37, 06.10.2021
Wydawnictwo Zona Zero serdecznie zaprasza na stacjonarne spotkanie autorskie dra Jacka Bartosiaka poświęcone jego najnowszej książce "Wojna w kosmosie. Przewrót w geopolityce".
13:06, 06.10.2021
2 października to dzień rozpoczęcia długo wyczekiwanej 18. edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie można zobaczyć na YouTube, a wszystkie transmisje koncertów oglądać na żywo na kanale Instytutu Chopina.
12:07, 05.10.2021
Eventy organizowane za pośrednictwem sieci były jeszcze do niedawna pewną ekstrawagancją. Dziś ,ze względu na sytuację panującą na całym świecie, wszelkie konferencje, szkolenia i prezentacje niemal w całości przeniesione zostały do rzeczywistości wirtualnej, co spotkało się z dużym uznaniem małych i dużych firm. Jednak pozostała również kwestia organizacji eventów. Wiele wydarzeń o charakterze rozrywkowym również musi odbywać się w Internecie, jeśli ma odbywać się w ogóle. Jakie najciekawsze imprezy online można zorganizować dla swoich pracowników? Jak zainteresować kilkunastu lub kilkudziesięciu uczestników siedzących przed ekranami swoich komputerów w domach? O czym warto pamiętać przy tego rodzaju przedsięwzięciach?
14:33, 30.09.2021
Jeśli jesteśmy w trakcie remontu lokalu lub niedawno otworzyliśmy naszą placówkę gastronomiczną, to stajemy często przed tytułowym pytaniem.
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
12:00, 27.09.2021
Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz oraz propozycje zabaw edukacyjnych, które pomogą w nauce dobrych nawyków higienicznych, żywieniowych, a nawet społecznych wśród najmłodszych. Relacje z rówieśnikami, zdrowe drugie śniadanie, odpowiednia higiena poza domem – to tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Wszystkie materiały zostały opracowane we współpracy z ekspertami.
09:21, 24.09.2021
Oświetlenie łazienki ma sprawić, że nie tylko – co jasne – będzie w niej widno, ale także ma ono umożliwić komfortowe wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych. Golenie się czy robienie makijażu przy braku dostępu do dobrego oświetlenia może być dość zadaniem dosyć karkołomnym. Dlatego też należy zadbać o to, by wybrane do łazienki lampy należycie spełniały wszystkie swoje funkcje
09:20, 24.09.2021
Zestawy klocków to doskonała rozrywka dla dzieci niemal w każdym wieku. Zabawki tego typu dopasować można do wieku, dzięki czemu to idealny wybór, gdy szukamy prezentu dla najmłodszych członków rodziny. Dowiedz się, co warto wziąć pod uwagę, wybierając klocki dla najmłodszych? Jakie opcje są dostępne na rynku?
14:40, 22.09.2021
Karmienie psa to czynność, która niekiedy spędza sen w oczu niedoświadczonych właścicieli. Martwiąc się o swoich pupili, nie chcąc im zaszkodzić, zastanawiamy się, kiedy podawać posiłki czworonogom oraz w jakich ilościach. Nie chcemy ani głodzić psa, ani go przekarmiać. Każdy odchył może być szkodliwy i mieć negatywne skutki. Dlatego zanim weźmiemy do siebie czworonoga, warto nieco poczytać o częstotliwości karmień oraz czynników, które wpływają na prawidłowy rozwój zwierząt.
14:36, 22.09.2021
Blog sportowy
14:59, 21.09.2021
Nagły wydatek lub pogorszenie sytuacji finansowej zachwiały Twoim domowym budżetem? W takim razie na pewno potrzebujesz dodatkowych środków. W tym celu możesz skorzystać z szybkiej pożyczki na konkretną kwotę. Sprawdź, czym wyróżniają się takie pożyczki i kiedy możesz otrzymać pieniądze.