Zamknij
REKLAMA
12:36, 24.01.2022
Firmy budowlane bardzo często realizują dla swoich klientów usługi, do wykonania których potrzebny jest dźwig. W praktyce przedsiębiorcy mają możliwość zakupu własnego sprzętu, mogą również zdecydować się na jego wynajem. Dlaczego to właśnie wynajem okazuje się być najlepszym, możliwym rozwiązaniem?
09:18, 20.01.2022
Sen jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania, niestety wiele osób się nie wysypia, co niestety wpływa negatywnie na ich samopoczucie i stan zdrowia. Deficyt snu często wynika z późnego kładzenia się spać, świadomego poświęcania zbyt małej liczby godzin na nocny wypoczynek. Nierzadko problemy z zasypianiem wynikają ze stresu. Za bezsenność może odpowiadać szereg różnych chorób, dlatego kluczowe jest znalezienie przyczyny tej przypadłości, aby móc wdrożyć skuteczne leczenie i pomóc pacjentowi wrócić do normalnego funkcjonowania. W przypadku bezsenności stosuje się między innymi lek Nasen, który działa nasennie, zapobiega nocnym wybudzeniom i pomaga się lepiej wysypiać.
08:11, 19.01.2022
Polski Komitet Energii Elektrycznej rozpoczął kampanię edukacyjną „Liczy się energia”. Przez najbliższe miesiące wyjaśniać będzie przyczyny wzrostu cen energii, pokazywać wpływające na nie mechanizmy oraz sposoby na racjonalne gospodarowanie zużyciem prądu. Celem kampanii jest edukacja o rynku energii oraz sposobach łagodzenia wpływu rosnących cen prądu na domowe budżety Polaków.
14:55, 18.01.2022
Krajowe firmy z każdym rokiem w większym stopniu polegają na pracownikach z zagranicy – w 2020 roku liczba pozwoleń na pracę w Polsce przekroczyła 400 tysięcy. Rosnąca liczba przyjezdnych nie zaspokaja jednak bieżących potrzeb przedsiębiorców. Poszukiwanie rąk do pracy wśród cudzoziemców zapowiadają liczne polskie fabryki i firmy handlowe, w tym co trzecia firma z sektora przemysłowego i handlu. Na znaczeniu zyskuje więc atrakcyjność ofert oraz zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwa.
08:42, 18.01.2022
Jedna z pierwszych tego typu aplikacji mobilnych na rynku, która sprawdza się w firmie każdej wielkości, bez względu na branżę w czasach rosnącego zapotrzebowania na płatności zbliżeniowe.
08:08, 18.01.2022
Jakie opakowania gastronomiczne wybrać? Lepiej sprawdzą się talerzyki tekturowe, plastikowe, styropianowe, a może biodegradowalne? Czym powinny wyróżniać się dobre opakowania cukiernicze? Wybór optymalnych opcji może sprawiać problemy, dlatego warto poznać wszystkie dostępne produkty i ich właściwości, aby mieć pewność, że ostatecznie zdecydujemy się na takie rozwiązanie, które spełni nasze oczekiwania i wymagania naszych klientów.
09:27, 13.01.2022
Przez trzy kolejne lata PKO Bank Polski będzie prowadził rachunki bankowe Wrocławia, a przez cztery Poznania. To już kolejni kontrahenci banku z obszaru samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie bank podpisał umowę na kontynuację kompleksowej obsługi budżetu Województwa Mazowieckiego. Obecnie PKO BP zapewnia obsługę budżetów siedmiu województw i dziewięciu miast wojewódzkich - w sumie ok. 280 jednostek.
12:36, 12.01.2022
Na to pytanie znajdziecie odpowiedź już 13 stycznia podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.
17:00, 10.01.2022
Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.
10:09, 01.01.2022
Okres pandemii, a co za tym idzie konieczność wymuszonej izolacji społecznej, w dużej mierze przyczynił się do przyspieszenia rozwoju i wdrożenia nowych usług cyfrowych. COVID-19 uświadomił potrzebę cyfryzacji wszystkich procesów biznesowych, finansowych i administracyjnych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Weryfikacja tożsamości online to już nie tylko narzędzie tymczasowe, ale środek docelowy, który ma ułatwić teraz i w przyszłości przeprowadzenie wielu operacji w sieci w zakresie usług komercyjnych i publicznych. Jednym z takich narzędzi jest bez wątpienia mojeID, opracowane i wdrożone przez KIR.
15:46, 29.12.2021
Prawidłowa wymiana powietrza stanowi niezbędny element każdego domu, zapewniając nam bezpieczne i zdrowe środowisko do życia. Tradycyjnym systemem wentylacji jest wentylacja grawitacyjna, która polega na pozbyciu się zużytego powietrza poprzez kominy wentylacyjne. Jednakże ten sposób okazuje się zawodny, jeżeli w budynku nie ma odpowiedniego rozszczelnienia. Nieefektywna wentylacja może doprowadzić do pojawienia się pleśni na ścianach, co ma negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Rozwiązaniem może okazać się zainstalowanie tzw. rekuperacji, czyli mechanicznej wentylacji. Pozwala ona na kontrolę ruchu powietrza ogrzewając je i oczyszczając z zanieczyszczeń.
11:44, 20.12.2021
Mikroapartamenty to metraże, których na pewno nie zaliczylibyśmy do nieruchomości mieszkalnych. Najmniejsze z nich mają nawet po 10 m2. Zazwyczaj są urządzone według najnowszych trendów, a przestrzeń jest zaprojektowana w sposób bardzo funkcjonalny. MA on ułatwiać przechowywanie rzeczy oraz korzystanie z mikroapartamentu. Tego rodzaju nieruchomości zdobyły na rynku ogromną popularność i coraz więcej inwestorów decyduje się na takie właśnie zakupy. Oprócz możliwości najmu okazjonalnego czy długoterminowego daje to także możliwość posiadania własnej nieruchomości w centrum większego miasta, gdzie ceny większych mieszkań mogą często przerastać nasze możliwości.
00:00, 18.12.2021
Nieważne, czy mamy na myśli pralnię w Rybniku, czy też w Gdańsku – proces cyfryzacji przedsiębiorstw z branży pralniczej jest coraz większy. Nie ominie więc żadnej firmy z tego rynku. Warto dowiedzieć się, z czym jest związany i jakie są dalsze perspektywy dla tej branży.
12:30, 17.12.2021
Rossmann wydał jak co roku firmowy kalendarz, w którym modelkami są pracownice naszych sklepów i centrali. Bohaterki kalendarza wystąpiły w stylizacjach z kwiatów, dobranych odpowiednio do poszczególnych miesięcy.
16:20, 14.12.2021
Chyba każdy z nas doskonale zna tą sytuację, w której wracając z torbami pełnymi zakupów szukamy odpowiedniego klucza, by wejść do domu. A gdyby tak pęk kluczy zamienić w jedną tylko sztukę? Tak, jest to możliwe, pojawia się jednak pytanie, czy aby na pewno jest to dobry pomysł. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.