Zamknij

REKLAMA
08:41, 18.03.2020
Jednym z podstawowych elementów, które decydują o odniesionym przez firmę sukcesie na rynku jest dobra i skuteczna reklama. Ta jednak w obecnych czasach nie opiera się tylko na ulotkach czy stronie internetowej. Marketing poszedł znacznie dalej, a strategie promocyjne obejmują między innymi gadżety z logo, takie jak torby, kubki, smycze, pen-drive'y, a nawet koszule reklamowe. W szczególności coraz większą popularność zyskuje ostatni element.
00:01, 09.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
10:46, 20.01.2020
Popularne miejscowości uzdrowiskowe w Polsce
00:01, 27.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
12:51, 07.11.2019
Ponad 10 mln1 mieszkań w Polsce jest objętych ochroną w ramach ubezpieczenia mieszkaniowego. Liczba ta urosła w ostatnich latach m.in. ze względu na dużą akcję kredytową w ramach której wiele osób kupuje nieruchomość obciążoną hipoteką i co za tym idzie - ubezpiecza je w związku z wymogiem banku. Takie polisy obejmują najczęściej ubezpieczenie murów. To jednak nie jedyna forma ochrony z której warto skorzystać mając dom, czy mieszkanie. Czego najczęściej nie obejmuje ubezpieczenie pod kredyt, a warto wziąć pod uwagę?
15:06, 29.10.2019
Pożyczka to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy gotówki na niespodziewane wydatki lub długo odkładany projekt. Dziś pożyczenie pieniędzy jest o wiele łatwiejsze niż przed erą Internetu. Cały proces pożyczkowy możemy zrealizować online, a procedura trwa tylko kilkanaście minut. Warto jednak odpowiednio przygotować się do wzięcia pożyczki.
22:57, 12.10.2019
Od wielu lat producenci najpopularniejszych marek yerba mate w Polsce, poszukiwali rozwiązań dla nie tylko mocnej i smacznej yerby, ale też produkowanej w sposób łagodny dla środowiska i pracowników. Sukcesem tych poszukiwań i wnikliwych badań jest yerba mate Rio Negro. To właśnie susz, jakiego poszukują zagorzali mateiści potrzebujący natychmiastowego pobudzenia i mocnych wrażeń.
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone