Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto wybrać kołdrę marki Ludwika?

13:20, 29.03.2020 | materiały partnera

Komfort snu jest istotny z punktu widzenia codziennej regeneracji organizmu oraz długoterminowo, wpływając na stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Czy wiesz, że bezsenność może prowadzić do pogorszenia się koncentracji, wzrostu poziomu stresu oraz obniżenia nastroju? Skutki psychologiczne zbyt krótkiego snu to również objawy ze strony układu krążenia - ryzyko podwyższonego ciśnienia krwi, udaru mózgu, ryzyko wystąpienia otyłości, będącej przyczyną wielu chorób oraz pogorszenie stanu cery. Aby zminimalizować dyskomfort, związany z nieefektywnym wysypianiem się, warto zadbać o szczegóły, wpływające na szybkie zasypianie oraz komfort podczas snu. Niezwykle istotnymi elementami  są świeża, wygodna pościel, przewietrzone pomieszczenie, odpowiednia temperatura otoczenia, spacer lub jogging przed snem oraz regularna pora zasypiania. 

Jak kołdra może wpłynąć na efektywność snu?

Kołdra 160x200 Ludwika to najlepszy wybór, aby sen był komfortowy. Rozmiar pościeli ma istotne znaczenie dla jakości wypoczynku. Kołdry Ludwika 160x200 odpowiednie są dla osób dorosłych, śpiących na łóżku małżeńskim, o wymiarach materaca 140x200 lub 160x200. Istotnym czynnikiem, wpływającym na komfort snu jest grubość kołdry. Polski producent kołder i poduszek, firma Ludwika, posiadając długoletnie doświadczenie w produkcji tekstyliów do sypialni, oferuje sprawdzone rozwiązania, odpowiednie na zimę, lato oraz dla osób, cierpiących na alergię. Kołdry zimowe, dostępne z wypełnieniem puchowym lub półpuchowym zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną przy jednoczesnych właściwościach cyrkulacyjnych, umożliwiających odprowadzenie nadmiaru wilgoci ze skóry. W miesiącach letnich sprawdzają się kołdry z mniejszą ilością wypełnienia, które zapewnią doskonałą ochronę przed przegrzaniem. Kołdry z wypełnieniem naturalnym najwyższej jakości pełnią taką funkcję. Jak to możliwe, aby kołdra puchowa była odpowiednia latem? Proszę zwrócić uwagę, iż zwierzęta, pokryte piórami zimą są znakomicie izolowane przed niskimi temperaturami, natomiast latem posiadają ochronę przed nadmiernym przenikaniem ciepła i promieniowania słonecznego do skóry. Na takiej zasadzie działają właściwości naturalnych kołder.

Kołdry 160x200 Ludwika - dlaczego zaufać właśnie tej marce?

Produkty Ludwika w rozmiarze 160x200 z oferty sklepu https://posciel.to/koldry-160x200 są w 100% wykonane w Polsce. Puch i pierze pochodzą od zwierząt, hodowanych w standardzie ekologicznym. Surowiec jest starannie czyszczony, osuszany, dezynfekowany oraz ręcznie selekcjonowany, aby do kołder i poduszek trafiły najwyższej jakości elementy. Produkcja odbywa się z uwzględnieniem procedur bezpieczeństwa oraz przy zachowaniu wyjątkowej jakości wykonania. Kołdry posiadają przeszycia, gwarantujące utrzymywanie się wsadu we właściwym miejscu oraz gustowne obramowanie, pozwalające przez wiele lat cieszyć się niezmienionym kształtem kołdry. Marka Ludwika tworzona jest od ponad dwudziestu lat, oferując kompleksową ofertę produktów, spełniających wysokie wymagania klientów. Kołdry puchowe, półpuchowe oraz syntetyczne, przeznaczone dla alergików, dostępne są w wielu rozmiarach, w wersji standardowej i luksusowej.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop