Zamknij
REKLAMA

Najciekawsze filmy akcji na Netflix

12:21, 04.04.2020 | MP
Skomentuj

Specjalnie dla fanów mocnego kina przygotowaliśmy ranking najlepszych filmów akcji na platformie Netflix. Amerykański serwis wideo na życzenie posiada w swojej ofercie hity kinowe i telewizyjne. Ta najpopularniejsza internetowa wypożyczalnia na świecie od lat produkuje też własne filmy, które doczekały się nominacji do popularnych Oscarów. Na Netflix nie brakuje też mających miliony fanów na całym świecie seriali i programów rozrywkowych. Według danych z 2018 roku platforma ma ponad 100 milionów abonentów.

Najciekawsze filmy akcji dostępne na Netflix

Jedną z ciekawszych propozycji dla miłośników filmów akcji na Netflix jest “John Wick” w reżyserii Davida Leitcha i Chada Stahelskiego. Główną rolę w filmie gra uznawany za jednego z najlepszych aktorów na świecie Keanu Reeves. Tytułowy bohater czyli John Wick to jeden z najlepszych na świecie płatnych zabójców na świecie, który przeszedł na emeryturę dla żony. Sytuacja zmienia się po jej śmierć gdy z domu Johna Wicka znika jedyna po ukochanej pamiątka. Okazuje się, że przez pomyłkę ukradł ją syn szefa rosyjskiej mafii. John Wick decyduję się na zemstę. Na samą myśl o niej drżą wszyscy przestępcy w mieście. Miasto zamienia się w wielkie pole bitwy z której zwycięsko może wyjść tylko jednak osoba. Produkcja “John Wick” tak bardzo spodobała się widzom, że doczekała się kolejnych części. Druga z nich dostępna jest na platformie Netflix. Tym razem wydarzenia przenoszą się do Rzymu. Gdy “Baba Jaga”, bo taki przydomek w filmie nosi John Wick wychodzi na ulicę ponownie nikt nie może czuć się bezpieczny.

Inną znakomitą propozycją dla fanów kina akcji na platformie Netflix jest “Batman: Początek” w reżyserii Christophera Nolana. Główną rolę w tym kinowy hicie z 2005 roku gra Christian Bale. Film przenosi nas do momentu w którym młody Bruce Wayne borykające się z wewnętrznymi rozterkami wędruje po świecie w ucieczce przed swoim przeznaczeniem. Wszystko się zmienia gdy potyka Henriego Ducarda, czyli członka Ligi Cieni. W swoim założeniu organizacja zajmuje się walką ze złem. Bruce Wayne rozpoczyna katorżnicze treningi pod okiem mistrza. W końcu podejmują decyzję o powrocie do rodzinnego Gotham. Na ulice miasta powraca legendarny Batman wspierany przez wiernego lokaja Alfreda. Jak się okazuje największym wyzwaniem Bruce’a Wayne’a stają się nie miejscowi przestępcy, a walka z demonami przeszłości. Na platformie Netflix można obejrzeć też kolejne części tej popularnej na całym świecie produkcji, a więc: “Mrocznego Rycerza” i “Mroczny Rycerz powstaje”. 

 
 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz