Zamknij

Prezent na Dzień Kobiet - sprawdzone propozycje

09:31, 03.03.2021 | materiały partnera

Dzień Kobiet został wprowadzony w XX wieku, przez komunistów. Wtedy miał on nieco inne znaczenie niż dziś, a symbolicznymi prezentami dla pań były w Polsce goździki i czekolada. Obecnie święto traktowane jest jako radosny czas obdarowywania kobiet pięknymi prezentami. Nie wiesz co wybrać na 8. marca? Sprawdź listę upominków, które zawsze cieszą! 

Zaskakujący i oryginalny prezent? - koszulka z własnym nadrukiem 

Szukasz oryginalnego upominku? Co powiesz na t-shirt z napisem? Koszulki ze sloganami albo obrazkami są świetnym pomysłem, bo można je spersonalizować. Jest to niezwykle proste, bo firmy zajmujące się produkcją takiej odzieży udostępniają kreatory do tworzenia własnych wzorów. Przykład dostępny jest na: https://tshirt-gallery.pl/. Niektórym może się to wydać infantylne i w złym smaku. Trzeba jednak pamiętać, że koszulki z ogromnymi, boldowanymi nagłówkami odeszły do lamusa. Obecnie na platformach do projektowania dostępnych jest wiele eleganckich, modnych fontów, które są delikatne i wyraziste zarazem. Koszulki z nadrukiem są wyrazem kreatywności i pozwalają stworzyć prezent niemal od podstaw. W ostatnim czasie bardzo popularne są t-shirty dla par np. Mr and Mrs, King & Queen albo Mąż i Żona. Warto wspomnieć, że koszulki proponowane przez firmy są zazwyczaj wysokiej jakości (100% bawełny), przez co są wygodne i dobrze się prezentują.  

Biżuteria lub zegarek na rękę 

Nie da się ukryć, że biżuteria zawsze jest dobrym prezentem na wiele okazji. Kobiety po prostu lubią błyskotki i nowe ozdoby. Kolczyki, naszyjnik albo pierścionek, będą idealne na Dzień Kobiet. Przed zakupem, warto sprawdzić, czy pani gustuje w złocie, srebrze czy kolorowych kamieniach. Alternatywą jest zegarek na bransolecie albo pasku. Czasomierz spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale również estetyczną. Zegarek świetnie dopełnia stylizacje i nadaje im charakter. Poza tym osoby noszące czasomierze postrzega są jako godne zaufania i punktualne.  

Książka dla miłośniczki literatury 

Książek ulubionego autora nigdy dość! Jeśli nasza kobieta uwielbia literaturę, warto sprezentować jej nową książkę z ulubionego gatunku. Wybór właściwej pozycji nie jest prosty, tym bardziej adresatka z pewnością to doceni. 

Kupując jakikolwiek prezent, najważniejsze jest, by dać go od serca. Nie znaczy to jednak, że nie można wykazać się pomysłowością i wyobraźnią. Wcale nie trzeba korzystać ze znanego wszystkim zestawu - tulipanów i czekoladek. Kwiaty i słodycze zawsze są miłym dodatkiem, warto jednak pomyśleć o czymś zaskakującym!     

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%