Zamknij
REKLAMA

Marynistyczne czasomierze, czyli wyjątkowe wzornictwo od marki Spinnaker

09:51, 03.06.2021 | Reklama

Wiele zegarków, które są dostępne na rynku, jest do siebie podobnych i niczym się nie wyróżniają. Gdy poszukuje się czegoś wyjątkowego, niekiedy trudno znaleźć coś, co przyciągnie uwagę. Niemniej, istnieje marka, która sprawia, że obok modeli jej zegarków nikt nie przejdzie obojętnie. Mowa tu oczywiście o firmie Spinnaker i przepięknych zegarkach w stylu marynistycznym. Są wyjątkowe, nie tylko ze względu na swoją estetykę, ale także na wykonanie i ich świetną wodoszczelność.

Zegarki, które powstały z pasji do zegarmistrzostwa i morza

Firma Spinnaker powstała we Włoszech w 2014 roku, stąd jej historia nie sięga aż tak daleko, jak w przypadku innych markowych zegarków. Została stworzona z ogromnej pasji do morza i żeglugi. Stąd wyróżnia ją oryginalne i niepowtarzalne marynistyczne wzornictwo, które swoimi detalami i kolorystyką nawiązuje do designu jachtowo-żeglarskiego.

Zegarki Spinnaker nie tylko świetnie się prezentują i czerpią stylistyką z morskich opowieści, a co bardziej istotne zostały stworzone tak, aby móc korzystać z nich także w wymagających, morskich warunkach. Dzięki temu można śmiało nosić je zarówno na lądzie, jak i podczas morskich wypraw. Są doskonale wodoszczelne - można w nich uprawiać sporty wodne, a w niektórych modelach także nurkować.

Spinnaker – nowoczesny mechanizm i wysokiej jakości wykonanie

Wszystkie zegarki Spinnaker posiadają sprawdzony japoński mechanizm, kwarcowy oraz automatyczny. Natomiast w modelach premium został zastosowany specjalny szwajcarski napęd automatyczny Sellita. To wysokiej jakości podzespoły, którym można w pełni zaufać. Ponadto wszystkie produkty Spinnaker poddawane są wielokrotnym testom inżynieryjnym.

Na uwagę zasługują także materiały, z których stworzono zegarki Spinnaker. Specjaliści zadbali o to, aby wykonanie tych czasomierzy było wręcz doskonałe i bardzo precyzyjne pod każdym względem. Pojedyncze modele posiadają także elementy z brązu, co dodatkowo podnosi ich efektywność. Zadbano również o to, aby szkła użyte do ochrony tarcz były mineralne i wyprodukowane z szafirowego szkła.

Marynistyczne zegarki Spinnaker ujmą nie tylko fanów żeglarstwa, ale także każdego, kto docenia zegarmistrzowski kunszt i precyzyjne wykonanie. Koło tak efektywnego sprzętu nie sposób przejść obojętnie!

[ZT]16395[/ZT]

 

(REKLAMA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%