Zamknij

Wyjątkowe propozycje prezentów na rocznicę ślubu. Pomóż małżonkowi ponownie przeżyć Wasz wielki dzień

13:58, 23.07.2018 | P.B
Skomentuj


Rocznica ślubu to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu małżonków. W tym dniu zakochani obdarowują się nawzajem prezentami i przypominają pierwsze wspólne kroki po ślubie. Często wybór prezentu jest trudnym zadaniem. Z jednej strony wiadomo, co ukochana czy ukochany chce otrzymać. Z drugiej jednak niełatwo znaleźć taki produkt, który zaskoczy i jednocześnie ucieszy małżonka. Często szukając oryginalnych i wyrafinowanych prezentów zapomina się o tym, że najwięcej radości sprawia samo otrzymanie upominku, nawet jeśli byłby to zwykły przedmiot użytku codziennego. Należy zwrócić również uwagę na fakt, że wygrawerowanie na danym prezencie wybranego napisu sprawi, że stanie on się niezwykle oryginalny i osobisty.


Idealny prezent dla męża to…


Nie da się jednoznacznie wskazać, co byłoby idealnym upominkiem dla męża. Każdy mężczyzna ma inne hobby i upodobania. Niektóre prezenty można śmiało nazwać uniwersalnymi. Z pewnością będzie się do nich zaliczać koszulka z wybranym nadrukiem, karafka czy kubek termiczny. Warto jest jednak zadbać o to, aby wskazane przedmioty były bardziej indywidualne, dopasowane do charakteru i stylu małżonka. Rozwiązaniem jest umieszczenie na ich grawerunku o wybranej treści. Może to być imię ukochanej osoby, inicjały, krótki wierszyk. Personalizowane prezenty już od dłuższego czasu cieszą się niesamowitą popularnością. Dzięki grawerowi, zwykłe, niepozorne rzeczy stają się oryginalne i niepowtarzalne. Każdy mąż – miłośnik dobrych trunków z pewnością ucieszyłby się z karafki  z jego imieniem. W końcu najwięcej radości dają upominki wręczane prosto z serca. Czasem nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć ten jeden, wyjątkowy przedmiot, który będzie stanowił miłe upamiętnienie dnia ślubu.


Najpiękniejszy prezent dla żony to...


Mężczyźni często mają duży problem z wyborem prezentu dla żony. Bez wątpienia jedną z przyczyn jest bardzo duży wybór oferowany przez sklepy. Sprawdzonym wyjściem będzie zakup biżuterii. Może to być łańcuszek, zawieszka, kolczyki, bransoletka. Każda kobieta posiada szkatułkę, w której gromadzi swoje skarby, a jeśli tak nie jest, warto przemyśleć podarunek w tym stylu. Najważniejsze, aby biżuteria była wykonana z trwałego materiału. W tej roli najlepiej sprawdza się złoto – nie ciemnieje, nie zmienia kształtu, jest odporne na uszkodzenia. Można również zdecydować się na zakup srebrnej biżuterii.


Jaki inny prezent można wręczyć żonie? Kobieta na pewno ucieszy się z kubka termicznego, na którym będzie znajdowało się jej imię. Prezenty na wesoło? Czemu nie – fantastycznym przykładem jest personalizowana deska do krojenia, stolik śniadaniowy czy grawerowany słoik na słodkości. Wiele ciekawych pomysłów na prezenty można znaleźć w ofercie sklepu Murrano. Szeroka gama produktów obejmuje zarówno klasyczne podarunki, na przykład biżuterię, jak i oryginalniejsze rozwiązania – spersonalizowaną deskę do krojenia, nóż sprężynowy czy zapalniczkę.

 

(P.B)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone