Zamknij

Usługi motoryzacyjne

12:07, 29.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Bardzo często mając na myśli usługi motoryzacyjne, automatycznie kojarzymy je wyłącznie z naprawą samochodów, lub ze sprzedażą części samochodowych. Okazuje się, że takich możliwości jest zdecydowanie więcej. Żeby się jednak o nich dowiedzieć nieco więcej, dobrze jest zapoznać się z profilem jednych z najpopularniejszych firm działających na terenie Polski.

Pomoc drogowa dla kierowców

Teoretycznie każdy, kto wyjeżdża w podróż swoim samochodem, nawet tę najkrótszą, nie zastanawia się nad tym, czy na pewno po drodze nie będzie miał żadnych przygód. W końcu jazda zgodnie z przepisami, a także auto w doskonałym stanie technicznym, powinno być najlepszym zapewnieniem, że nic nam się nie stanie. Ale jak wiadomo, czasami los lubi płatać nam figle.

Holowanie samochodu na autolawetę po kolizji

Gdy okaże się, że nasze auto z różnych przyczyn nie chce dalej ruszyć, musieliśmy awaryjnie hamować, czy też najzwyczajniej w świecie braliśmy udział w kolizji drogowej, to jednak w takich oraz podobnych okolicznościach, bez fachowej pomocy drogowej niestety się nie obejdzie. Ale na szczęście możemy korzystać w takich sytuacjach z pomocy firmy https://pomocdrogowagdansk.pl/firma/. Oczywiście na samym początku koniecznie trzeba zaznaczyć, że jest to oferta kierowana przede wszystkim do osób, które w danym czasie przebywają na terenie Trójmiasta, a także obwodnicy Trójmiasta. W ten sposób ekipa jest w stanie dojechać nawet w ciągu kilkunastu minut na miejsce zdarzenia. Firma jak najbardziej, jest dyspozycyjna przez 24 godziny na dobę, a także siedem dni w tygodniu. Zatem pod żadnym pozorem nie dojdzie do sytuacji, w czasie której niestety będziemy pozostawieni sami sobie.

Zanim jednak samochód lub inny pojazd zostanie załadowany na lawetę, wcześniej jest on dokładnie sprawdzany, czy na pewno nie będzie możliwe jego ponowne uruchomienie.

W ten sposób samochód może jeszcze być szybko naprawiony, dzięki czemu dalsza podróż byłaby możliwa do odbycia. Natomiast, gdy się okaże, że jednak potrzebna jest interwencja mechanika, wtedy samochód wedle życzenia może być odholowany do warsztatu. Holowane mogą być nie tylko samochody osobowe, ale również samochody dostawcze, quady, a także motocykle.

Wulkanizacja samochodowa

Każdy na pewno chociaż raz miał okazję usłyszeć o wulkanizacji. Ale już nie każdy jest w stanie sobie wyobrazić, że na przykład taka firma, jak http://www.wulkanizacja-24h.pl/oferta.html , oferuje swoje usługi w sposób mobilny? Jak to możliwe? Zaraz się wszystkiego dokładnie dowiemy!

Na samym początku należy jeszcze koniecznie dodać, że firma działa całodobowo. W takim razie właściciele pojazdów, którzy będą mieli problemy z oponami, mogą liczyć na techniczne wsparcie dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Obszarem działania akurat tej firmy jest Poznań oraz okolice. Chociaż nie ma najmniejszego problemu, by wszystkie usługi były świadczone również na terenie całej Polski.

Wulkanizacja opon

Firma zajmuje się głównie naprawianiem opon samochodów osobowych, ciężarowych, TIR, dostawczych, ale nie tylko. Mowa jest tutaj także o innych pojazdach. Do najczęstszych czynności, jakie są podejmowane na trasie, zalicza się między innymi demontaż, montaż, a także wyważanie kół. Ponadto można prowadzona jest także wulkanizacja opon we wszelkiego rodzaju samochodach, jak i również maszynach rolniczych i budowlanych.

Jak to robią? Przede wszystkim samochody, które docierają na miejsce, są wyposażone w odpowiedni sprzęt. Natomiast pracownicy posiadają kwalifikacje i spore doświadczenie w tym co robią. Dzięki czemu wszystkie naprawy wykonywane są wyjątkowo sprawnie i skutecznie. Ponadto na stanie firmy znajduje się między innymi specjalna maszyna przeznaczona do pogłębiania bieżnika opon, które później mogą być z powodzeniem założone przy samochodach ciężarowych.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szerszym zakresem usług, może w każdej chwili zapoznać się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej, lub też najzwyczajniej w świecie skontaktować się z przedstawicielami firmy. Taka współpraca może być z powodzeniem jednorazowa lub też długofalowa. Chociaż ta druga, najczęściej oczywiście nawiązuje się z właścicielami aut samochodowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, bądź też przedsiębiorcami, którzy mają firmy transportowe.

Usługi pochodne do pomocy drogowej

Wiele firm rzeczywiście oferuje pomoc drogową, ale jeszcze dodatkowo posiada na liście swoich usług wiele innych możliwości. Chcąc się dokładniej przyjrzeć tym wszystkim możliwościom, na pewno dobrze jest zaznajomić się między innymi z firmą http://pat-car.pl/lawety/, która udziela pomocy drogowej przede wszystkim na terenie Płocka i okolic. Jednak zakres pozostałych usług, o których za chwilę będzie mowa, został poszerzony nawet do terenu całej Polski.

Na pierwszym miejscu przez wskazaną firmę, a jednocześnie obok pomocy drogowej, proponowane są szeroko rozumiane usługi transportowe. Dzięki dysponowanym specjalistycznym holownikom, można z powodzeniem przetransportować niemalże każdy pojazd. Do nich zaliczają się przede wszystkim samochody osobowe, jak i również dostawcze. Najczęściej jednak Klienci mają dylemat, czy samochody, które są transportowane przy pomocy holownika, muszą być koniecznie nowe, czy jednak nie? Okazuje się, że firma zajmuje się przewożeniem pojazdów zarówno nowych, jak i uszkodzonych. Specyficznym ładunkiem okazują się również samochody zabytkowe. Te nie posiadają naturalnych gabarytów i często wyróżniają się także bardzo niskim nadwoziem. Z tego względu możemy zatem spodziewać się tego, że nie każdy holownik jest w stanie przewieźć takie auto.

Transport gabarytów przez autolawetę

Inną usługą, na jaką można liczyć podejmując współpracę ze wspomnianą firmą, jest między innymi wypożyczenie samochodu zastępczego. Skoro mamy do czynienia z pomocą drogową, to jednocześnie musimy być w pełni świadomi tego, że nie zawsze nasze auto będzie gotowe do dalszej jazdy. W takich okolicznościach zawsze możemy skorzystać z możliwości pożyczenia samochodu, dzięki któremu bez problemu będziemy mogli kontynuować swój wyjazd.

Warto wspomnieć tutaj także o możliwości pozostawienia swojego samochodu na parkingu strzeżonym. W ten sposób nie będziemy martwić się, że nasze auto będzie pozostanie bez opieki, na czas naszego planowanego pojazdu. W końcu nie musimy się pod żadnym pozorem od razu decydować na wstawianie go do warsztatu. Zrobimy to kiedy będziemy chcieli lub po prostu mogli.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone