Zamknij
REKLAMA

Uroda wymaga poświęceń? Depilacja laserowa zupełnie temu przeczy

12:21, 26.04.2019 | materiały partnera

Kremy, maści, makijaże, wizyty u fryzjera i kosmetyczki, setki złotych wydawane na polepszenie swojego wyglądu. Rzeczywistość współczesnego dbania o piękno z jednej strony zastanawia, z drugiej może nawet przerażać. Zwłaszcza że w powszechnej opinii uznaje się, że dbałość o wygląd wiąże się z wyrzeczeniami i poświęceniem. Na szczęście nie zawsze, bo wystarczy skorzystać z profesjonalnej depilacji laserowej, aby pozbyć się na długi czas problemu włosków na ciele.

Popularne zabiegi depilacyjne

Chociaż najczęściej depilacja kojarzy się z usuwaniem włosków z okolic bikini, jej zasięg kosmetyczny jest o wiele szerszy. Obecnie popularne usługi obejmują również depilację wąsika na górnej wardze lub z policzków, usuwanie włosków z ramion oraz oczywiście pach i nóg. Każdy z zabiegów wbrew pozorom bazuje na nieco innej technice, a nawet innej mocy lasera i wymaga niekiedy regularnego powtarzania co kilka tygodni lub miesięcy. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie inne współczesne metody usuwania owłosienia z ciała, depilacja laserowa Lublin jest zdecydowanie najskuteczniejszym, najszybszym i najtrwalszym sposobem, którego efekty utrzymują się przez długi czas.

Depilacja czyli wstyd?

Wciąż jednak depilacja czasem uważana jest za temat tabu, zwłaszcza gdy w grę wchodzi usuwanie włosów z okolic bikini. Wiele zakładów stara się jednak zapewnić swoim klientom maksymalny komfort takich zabiegów. Proces odbywa się w osobnym pomieszczeniu, w którym znajduje się tylko wykwalifikowana kosmetyczka, a prywatność i dyskrecję zapewniają też dodatkowe parawany. 

A co z panami?

Sporo dyskusji społecznym budzi również kwestia... depilacji u panów. Chociaż z jednej strony dzisiaj już mało kogo dziwi męska dbałość o urodę, nadal można spotkać osoby, które depilację u mężczyzn uważają za objaw zniewieścienia. Takie przekonanie jest nie tylko stereotypowe, ale również krzywdzące. Depilacja prócz walorów kosmetycznych i wizualnych ma bowiem również znaczenie dla higieny; pomaga w utrzymaniu czystości ciała i w jego łatwiejszej pielęgnacji.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone