Zamknij

"Dnia 8 listopada wsiadales na przystanku Staszica Narutowicza w Inowrocławiu do autobusu nka Kruszwica o godzinie 11.00 i wysiadles na zagoplu. Wysoki brunet z lekkim zarostem,byłeś ubrany w czarną skórzana kurtkę i szare spodnie zostaw po sobie skąd w kom, chętnie cię poznam"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Pozdrawiam wysoką dziewczyne widzianą w Lidlu 20.11 ok. godziny 19.00 oliwkowa kurtka, czarne buty, czarne spodnie. Ciemne wlosy. Odezwij sie. "

"Można by było wstawić na stronę? "Pozdrawiam przystojnego chłopaka,którego widziałam w autobusie na Piotrków Kujawski ok. godziny 15,siedziałeś na tylnim środkowym siedzeniu,gadałes przez telefon,miałeś czarno czerwona bluzę na sobie.Jeśli to czytasz zostaw komentarz.Pozdrawiam"

"Hej. Szukam dziewczyny do popisania. Wiek 17-18 lat. Odezwij się w komentarzu. Napiszę ;) "

"Witam, mam pytanie odnośnie korepetycji z matematyki dla ucznia 1kl technikum. Szukam nauczyciela godnego polecenia. Jeśli ktoś znałby kogoś takiego, proszę o kontakt w komentarzu"

Dzień dobry chciałabym się dowiedzieć czy w Kruszwicy przyjmuje jakiś radca prawny bezpłatnie. Chodzi mi o szybka konsultacje?"

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone