Zamknij

"Witam mogę prosić o udostępnienie wiadomości ?: Prowadzę projekt społeczny „nie być zapomnianym” który ma na celu szerzenie wiedzy na temat zaburzeń psychicznych oraz zapobieganie samobójstwa wśród dzieci i młodzieży. Naszym głównym celem jest sprawienie by na twarzy drugiej osoby pojawił się uśmiech. Chcemy uświadamiać ludzi o tym jak poważne są choroby psychiczne. Chcemy edukować i poszerzać wiedzę na temat zaburzeń i problemów w dzisiejszych czasach. Chcemy, aby te zagadnienia nie były tematem tabu. Chcemy dawać wsparcie osobom chorym. Chcemy spełniać marzenia dzieci w szpitalach psychiatrycznych i dawać im siłę, by wyzdrowieć. W przyszłości chcielibyśmy stworzyć w większości miast grupy wsparcia dla nastolatków w kryzysie. Chcemy zawalczyć o lepsze życie. 4. Nasze cele: A) Pomoc chorym dzieciom z oddziałów psychiatrii w spełnieniu ich marzeń ???? Szerzenie wiedzy o chorobach psychicznych C) Wsparcie pieniężne dla oddziałów psychiatrii dziecięcej D) Organizacja spotkania prelekcyjnego dla dzieci i dorosłych E) Nakręcenie filmu dokumentalnego, z udziałem nastolatków w/po kryzysie F) Działania w internecie i mediach G) Stworzenie w większości Polskich miast grup wsparcia dla młodzieży w kryzysie H) Założenie fundacji „Nie być zapomnianym”. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą pomocy i wsparcia w naszych działaniach. Proszę Was o udostępnianie naszych social mediach na Państwa portalach społecznościowych oraz pomocy w realizacji naszych podstawowych założeń. Nie ukrywam, że potrzebne nam są środki pieniężne. Poszukujemy również Twarzy naszego projektu, czyli osób dzięki którym ten projekt dotrze do jak największej liczby populacji na całym świecie a w szczególności Polski. Nie bądź obojętny na los dziecka, który potrzebuje pomocy, a czasami boi się o nią prosić, bo może myśli, że szkoda czasu na jego problemy. Musimy walczyć z pewnymi schematami, które doprowadzają młodych ludzi do różnych zaburzeń oraz do najgorszych z możliwych decyzji – SAMOBÓJSTWA. Pomóż Nam, a My pomożemy innym. RAZEM możemy naprawdę wiele, bo w grę wchodzi najcenniejszy dar – ŻYCIE. Czy ktoś zechciałby nas wesprzeć w tym ?to bardzo ważne !!"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Witamy! Planowane jest otwarcie żłobka w Kruszwicy dla dzieci do lat 3. Co o tym sądzicie? Pozdrawiamy!"

"Co oznacza sen o pająkach pod ubraniami? Pająki były duże. Proszę o pomoc"

"Pozdrawiam brunetke w szarym plaszczu z czarna torebka. Widziana w Mili na ulicy Zamkowej. Czwartek 15.03. okolo 8.20. Odezwij sie. 🙂"

" Hejka 🙂 Chciałam pozdrowic kuriera z DPD wiem tylko ze ma na imie Maciej moze ktos wie jak sie nazywa ten przystojniaczek ......? Prosze o anonimowosć"

"Witam czy ma ktoś zmywarkę mała sprawna na sprzedaż?"

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone