Zamknij

"Witam ???? Chciałabym pozdrowic chlopaka ktory w piatek (10.01.2019r.) okolo godziny 13.40 stał na Starym Rynku w Kruszwicy srebnym samochodem na CMG marki nie zapamietalam byles oparty o samochod paliles fajke i patrzyles na mnie , a odjezdzales z kolega w niebieskiej kurtce;) "


Komentarze (1)

SiemaSiema

3 0

Z marką samochodu mogę pomóc. Zgaduje że to na pewno jakiś Volkswagen pewnie golf albo passat po CMG nie można się niczego innego spodziewać. 14:54, 12.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

" Wielki hejt na duże zakupy mieszkańćów. Czy jutro zbliża się jakiś koniec świata, że dzisiaj już prawie nigdzie chleba dostać nie można? No ludzie. Opamietajcie się. Każdy chce trochę pieczywa"

Pozdrawiam przeuroczą panią z Orlenu Kruszwica z aparatem na zębach (mało ogarnięty klient z przwd kilku dni 🙂 )

"Czy ktoś wie jakie są godz święcenia w kościele w bazylice??"

" Pozdrawiam ładną dziewczynę widzianą o godzinie około 14 chwilę po na zagoplu 16.04 miałaś na sobie czerwoną bluzę czarne spodnie i byłaś z psem ładnie się usmiechałaś zostaw po sobie jakiś ślad chłopak na białym motorze"

"Bardzo serdecznie NIE pozdrawiam ratownikow medycznych ktorzy dzisiejszego dnia (15.04) BARDZO SIE SPIESZYLI do nieprzytomnej kobiety. Nic tylko bic brawa 👏👏 z gory dziekuje za dodanie posta"

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone