Zamknij

"Który zakład fryzjerski w Kruszwicy lub Inowrocławiu dobrze wykonuje trwałą ondulację lub keratynowe prostowanie?"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Witam! Piszę ten post tylko i wyłącznie by ostrzec osoby, które byłyby zainteresowane daną oferta pracy. Nie żalę się a ostrzegam.! Praca sezonowa w Lodowej Planecie w Przyjezierzu. Pracodawca z Kruszwicy Dawid D. OFERTA JAK MARZENIE. Dzień próbny wyglądał tak, że ja i jeszcze jedna dziewczyna, uczłyśmy się zaledwie 15 minut, a potem zostałyśmy rzucone na głęboką wodę (obsługa kasy, terminalu w stresie przy klientach). Pracowałyśmy aż do zamknięcia, obiecano nam na drugi dzień koszulki i umowy (bo podobno się sprawdziłyśmy), dodatkowo mogłyśmy korzystać z oferty lodziarni zupełnie darmowo! Raj. Schody zaczęły się w momencie, gdy chciało się skorzystać z toalety ( w lodziarni jej nie ma), która mieściła się w budynku niepołączonym z lodziarnią (inny budynek, inna firma), brak bieżącej wody w lodziarni (trzeba przynosić z jakiegoś kranu wiadrami). W momencie pytania o wynagrodzenie dostałyśmy odpowiedź, że to był dzień próbny, gdzie próbne było nie całe pół h. Na kolejny dzień byliśmy umówieni do pracy lecz nigdy już tam nie poszłam z powodu wymysłów owego pracodawcy. Koleżanka, która pracowała ze mną była jeszcze kilka razy lecz wynagrodzenia tez nie otrzymała mimo, że były to już inne dni (nie próbne jak pierwszy wg. pracodawcy) Dołączam zrzuty ekranu pojedynczych rozmów z pracodawcą. Zaznaczam również, że nie odpisuje koleżance, która "miała te robotę", a na jej miejscu pracuje już inna dziewczyna"

Chcialem sie dowiedzkec gdzie potrzebuja do pracy w polu kruszwica okolice

"Chętnie poznam kogoś kto wybiera się do Kazika do szkoły branżowej 1 stopnia - fryzjer od września ponieważ nikogo tam nie znam i po prostu raźniej było by mieć tam kogoś napisz w komentarzu a odezwę się na priv. Proszę o anonimowość. "

"Witam, Informacja dla ludzi spacerujących ścieżką w stronę Cyplu .Znajduje się tam "znak C 16/13, który oznacza drogę dla pieszych i rowerów".......Rozumiem, że nie wszyscy jeżdżą spokojnie na tym skwerze rowerami, bo młodzież do takich teraz nie należy.....Ale pretensje do ludzi jeżdżących rekreacyjnie?????"

Wie ktoś może gdzie potrzebują do pracy w polu ?? jakieś namiary z góry dzięki 😁

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone