Zamknij
REKLAMA

" Pozdrawiam ładną dziewczynę widzianą o godzinie około 14 chwilę po na zagoplu 16.04 miałaś na sobie czerwoną bluzę czarne spodnie i byłaś z psem ładnie się usmiechałaś zostaw po sobie jakiś ślad chłopak na białym motorze"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Znaleziono klucze na ul. Grodzkiej"

"Opublikujcie jeśli można: na Zamkowej biega piesek bez obroży, niski w ciapkowany biało czarno brązowy. Przyjazny piesek daje się głaskać, wszedł do mnie na sklep, jak wyszłam rozejrzeć się za właścicielem to uciekł. Może komuś uciekł?"

"Z całego serca pragnę pozdrowić piękna dziewczynę, widziana w okolicy Kazika. Wzrost około 163-170, chudziutka, spódniczka w kratkę, białe buty i koszulka z fili, czapka z ralpha, na ręce bransoletka z oznaczeniami reagge, długie złote włosy, niebieskie oczy i co najważniejsze piękny uśmiech 😍😍 Żałuje, że nie zagadałem, cud dziewczyna (20.05 około 8 rano)"

"Pozdrowionka dla ślicznej blondynki dziś koło 15:00 widzianej na dużym moście. Masz ładny uśmiech"

" Za kilka dni bedzie okazja zagłosować. Aha. Fajnie. Tylko niech mi ktoś powie o co chodzi z tym, że banner tego samego kandydata jeden obok drugiego a czasami ten sam np. pięć razy obok siebie wisi?? "

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone