Zamknij

PiS znów przesunął informacje na temat swoich list wyborczych. O tydzień

08:46, 11.08.2019 | RED, fot PiS.ORG
REKLAMA
Skomentuj

Jak podaje Portal Kujawski, Prawo i Sprawiedliwość prezentacje pełnych list wyborczych planowało w lipcu. Później przesunięto termin do końca mijającego tygodnia. Tymczasem jak informuje Interia, partia poczeka na ten ruch jeszcze tydzień. Oficjalnym powodem zastoju mają być wydarzenia polityczne m.in. zmiana marszałka.

Jedyną oficjalną informacją na temat listy PiS jest "jedynka" posła Tomasza Latosa. Pierwsze miejsca przypadną zapewne obecnym posłom, a zajmą je Łukasz Schreiber, Bartosz Kownacki, Piotr Król, Ewa Kozanecka.

- Szósta według zatwierdzonej przez Komitet Polityczny listy miała być bydgoska radna Grażyna Szabelska Jak już pisaliśmy we wtorek, jej obecność na liście wyborczej jest zagrożona, z powodu zamieszania wokół jej osoby związanego z pozwaniem przez jedną z firm reklamowych. Przy tej okazji okazało się, że politycy PiS w Bydgoszczy mogli być nagrywani - informuje Portal Kujawski.

Tymczasem umacnia się informacja na temat  okręgu do senatu. Wszystko wskazuje na to, że o mandat naszego okręgu ubiegać się będzie obecny wojewoda Mikołaj Bogdanowicz. To mocna kandydatura, która może liczyć na głosy m.in. zwłaszcza w gminach miejsko-wiejskich. Problem może być natomiast z Inowrocławiem, który  w ostatnich wyborach wyraźnie określił się po stronie formacji Platformy Obywatelskiej.

[POGODA]1565505657681[/POGODA]

(RED, fot PiS.ORG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

6/96/9

2 2

"To mocna kandydatura"
No!😂😂😂 10:30, 11.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:):)

2 3

Bogdanowicz ma wygraną jak w banku. O Pani Łośko z PO w Kruszwicy nikt nie słyszał ;) 10:43, 11.08.2019


Plantator z KruszwicPlantator z Kruszwic

4 0

To nieprawda, że nikt w Kruszwicy nie słyszał o Pani Łośko,ja słyszałem.Szans to ona nie ma żadnych,ale jakby startował jej teść ,Pan Marian,to na pewno by się dostał do senatu,bo on jest znany nie tylko w województwie,ale w całej warzywnej Polsce,każdy plantator brokuła i kalafiora może to potwierdzić. 18:22, 11.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KRuszwicaKRuszwica

1 2

Dajcie już spokój z tym POPISEM - oni już rządzili i się nie popisali JEDNO WIELKIE GÓW*O !
To zwykli obłudnicy, kłamcy, którzy chcą tylko napchać swoją michę, bo teraz ich kolej... Jak w normalnym demokratycznym kraju człowiek, który w wulgarnych słowach mówi że obywatele powinni zapier***ać za miskę ryżu aby odbudować Państwo może zostać premierem ?!?! TAK PAN MORAWIECKI !? ?! Jak to jest możliwe... to My jako społeczeństwo mamy chyba mózgi wielkości istot jednokomórkowych... to uwłacza mojej godności... 21:33, 11.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

niknik

0 2

uwaga ! znów kręcą 10:20, 12.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone