Zamknij

Portal Kujawski: Wszystko wskazuje na to, że radna Grażyna Szabelska nie znajdzie się na liście PiS

12:48, 13.08.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Jak podaje Portal Kujawski, Grażyna Szabelska najprawdopodobniej nie znajdzie się na liście PiS do sejmu. Pierwotnie miała ona startować z 6 miejsca. 

Ogłoszenie list przez Prawo i Sprawiedliwość po raz kolejny się przesunęło. Z informacji podanych przez Portal Kujawski, poza listą ma znaleźć się
wiceprzewodnicząca Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Bydgoszczy.

- Udało nam się ustalić, że w Warszawie zdecydowano, że Szabelska nie wystartuje. Powodem ma być pozew jaki wytoczyła jej firma ReMedia o rzekome zaległości za wybory w 2015 roku. Radna jednoznacznie twierdzi, że roszczenia są całkowicie bezpodstawne i wszelkie faktury za świadczone jej usługi zostały przez Komitet Wyborczy rozliczone - podaje serwis.

Z informacji podanych przez portal wynika, że radna Szabelska mogła być nagrywana.

- Przy okazji tej sprawy okazało się, że radna Szabelska była wielokrotnie w 2015 roku nagrywana przez przedsiębiorce. Nie wiadomo jednak, czy dowód w postaci tych nagrań będzie brany w tej sprawie pod uwagę. Nie można też wykluczyć, że nagrywani byli inni politycy. Te nagrania, wypadły jak ,,trup z szafy" po blisko czterech latach, wcześniej nikt nie miał świadomości o ich istnieniu - dodaje PK.

Z naszych informacji wynika, że miejsce 6 w spadku może otrzymać Marcin Wroński z Inowrocławia (pierwotnie miejsce 7). To znacząco podwyższa jego szansę w ubieganiu się o mandat posła.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone