Zamknij

Znamy kolejną "jedynkę" w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Listę Konfederacji Wolność i Niepodległość otworzy Marcin Sypniewski.

13:55, 20.08.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj


Z kandydaturą Marcina Sypniewskiego wyborcy mieli okazję spotkać się w maju podczas wyborów do europarlamentu. Wcześniej ubiegał się także o fotel prezydenta Bydgoszczy.

- Kandyduję z list Konfederacji, bo wierzę, że Polska potrzebuje prawdziwej zmiany. Te wszystkie pozostałe partie rządzą nami od lat. To oni odpowiadają za ucieczkę z Polski milionów młodych ludzi, za fatalny stan służby zdrowia, za zapaść edukacji, za dziurawe drogi i gigantyczny dług publiczny. To one doprowadziły do katastrofy demograficznej i do zapaści ZUS, która nastąpi niebawem. PiS, PO, SLD, PSL to banda czworga, która rządzi nami od wielu, wielu lat. Jako jedyni stawiamy im czoła i walczymy z systemem, który stworzyli - informuje Marcin Sypniewski.

Jak podaje kandydat konfederacja to wielkie zjednoczone środowisko wolnościowe, patriotyczne oraz antysystemowe. Za główne cele Konfederacja stawia sobie obniżkę podatków i wolność gospodarczą.

- To wolność jest receptą, to wolność jest zmianą. Polacy kochają wolność, także wolność gospodarczą. Mimo przeciwności losów miliony polskich przedsiębiorców i pracowników codziennie w pocie czoła zarabiają na siebie, na rodzinę, płacą podatki. Wszyscy utrzymujemy państwo, które nie spełnia naszych oczekiwań. Zamiast masowych kontroli pozwólmy ludziom zarabiać i spokojnie pracować. Przestańmy im przeszkadzać - zaapelował
Sypniewski.

Marcin Sypniewski urodził się w 1979 roku w Bydgoszczy. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim. Zdobywał doświadczenia w administracji samorządowej, własnych przedsięwzięciach gospodarczych. 

- Proponujemy likwidację podatku dochodowego. To tysiąc złotych więcej w kieszeni każdego Polaka. To droga do rozwoju gospodarczego i silnej pozycji Polski. Polski suwerennej, bo suwerenności Konfederacja będzie strzec. Nie zgadzamy się na ingerencje obcych mocarstw. A rachunek za II wojnę światową to my powinniśmy wystawić, a nie być upokarzanym i szykanowanym przez naszych sojuszników - poinformował kandydat.

Działalność polityczną zaczął w 1997 roku. Był członkiem Unii Polityki Realnej, działał w Stowarzyszeniu Trzeciego Maja. Od 2011 roku jest członkiem Kongresu Nowej Prawicy. Prezes Wolności na Kujawach i Pomorzu. Ubiegał się o fotel prezydenta Bydgoszczy oraz europosła. W majowych wyborach zdobył ponad 5 tysięcy głosów.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


TymekTymek

2 4

Popieram wole Konfederacje niż lewicowy PiS 15:40, 20.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone