Zamknij
REKLAMA

Hodowcy Gołębi podsumowali sezon lotowy w Kruszwicy i Strzelnie [ZDJĘCIA]

19:03, 09.11.2019 | red
Skomentuj
REKLAMAW sali gastronomicznej Hawaj przy ulicy Wiejskiej w Kruszwicy odbyło się podsumowanie tegorocznego sezonu lotowego gołębi starych i młodych 2019 Polskiego Związku Hodowców Gołębi-Pocztowych Oddziału Kruszwica oraz sekcji "działki", "miasto" i Strzelno.

Tradycyjnie były dyplomy, podziękowania, gratulacje i puchary. W uroczystości wziął udział Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak. Podsumowania sezonu dokonał prezes oddziału Edward Jałoszyński, który wraz z zarządem i włodarzem gminy wyróżnił najlepszych hodowców i ich sukcesy.

- Chciałbym Wam serdecznie podziękować za to, że Kruszwica jest nadal miejscem gościnnym, zwłaszcza dla tych hodowców, którzy działają poza naszym miastem. Cieszę się,że te relacje sąsiedzkie są podtrzymywane, że chcecie z nami współpracować - podkreślił Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak.

Nagrody rzeczowe dla hodowców przygotował przedstawiciel firmy Wima Jakub Sałek. W bieżącym roku oddział Kruszwica liczy 74 członków zrzeszonych w trzech sekcjach (Strzelno-21 członków, działki-21 członków, miasto- 32 członków).

W bieżącym roku odbyły się zebrania wyborcze zarówno w oddziale, jak i sekcjach. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych przodowników i hodowców w poszczególnych lotach.

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszej uroczystości. Wyniki w lotach będą dostępne w późniejszym terminie.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz