Zamknij
REKLAMA

Samorząd pożegnał Małgorzatę Ostrowską, wieloletnią skarbnik gminy

14.41, 22.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Kruszwicy, przedstawiciele urzędu oraz radni rady miejskiej pożegnali Małgorzatę Ostrowską, wieloletnią skarbnik gminy.

Jak informowaliśmy w czerwcu z funkcją skarbnik rozstała się ostatecznie Małgorzata Ostrowska. Funkcję pełniła przez rok jako pracownik-emeryt.

Wieloletnia skarbnik miała przerwę w pracy kruszwickiego urzędu. W ubiegłym roku w lipcu złożyła wniosek o rozwiązanie stosunku pracy. Powodem takiej decyzji było przejście na emeryturę o czym poinformowano w jednej z uchwał Rady Miejskiej. 

[ZT]21490[/ZT]

Do pełnienia funkcji wróciła w drugiej połowie września. Na wniosek Burmistrza Kruszwicy i za zgodą radnych rady miejskiej, powołano ją ponownie już jako pracownika na emeryturze.

Teraz jednak jej odejście jest ostateczne, a podziękowania w stronę skarbnik przekazali przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej w Kruszwicy oraz jednostek pomocniczych samorządu.

- Dla mnie to takie trudne wydarzenie. Kruszwica nauczyła mnie wiele. Spędziłam tu wiele miłych chwil, były też chwile trudne. Dzięki współpracy z burmistrzem, radnymi i instytucjami można było wiele rzeczy zrealizować - podkreśliła odchodząca skarbnik gminy. 

[ZT]21485[/ZT]

[ZT]21483[/ZT]

[ZT]21473[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

11 0

zapomniała pani podziękować p. Gawrysiakowi, który panią tu sprowadził, bo Radziejów pani podziękował 16:43, 22.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Emeryt Emeryt

7 0

W końcu dosyć tego, że osoba związana z burmistrzem bierze wypłatę i emeryturę. 09:55, 23.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Uczciwy obywatelUczciwy obywatel

1 0

Ja tez mam taka ksiegową co ma juz 75 lat,ale jeszcze jest na chodzie. Nie kopci ,nie dymi ,oleju nie bierze,odpala w każde mrozy,wszystko pamieta od 70 lat i zna rózne myki, tak,że nie puszczam ją na emeryture,bo nie wiadomo co po wyborach będzie, a wiadomo,że jak przyjdzie bida (bo to i putin może jeszcze gnoju narobić) i tusk jak będzie premierem,to znowu wszystko roz..pie..oli, ktoś to będzie musiał jednak jakoś zamojtac ,żebym na swoje wyszedł i podatku nie zapłacił więcej niż 12 tysięcy na rok. 12:45, 24.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%