Zamknij
REKLAMA

Wybory 2020: Pojedynek Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim. Najmniejsza różnica między kandydatami na Zagoplu

08:34, 29.06.2020 | MP, PB,
Skomentuj
REKLAMA

Wybory 2020: Pojedynek Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim. Na wsiach zdecydowanym zwycięzcą Andrzej Duda. W mieście znacznie więcej sympatyków niż na obszarach wiejskich zdobył Rafał Trzaskowski. Najmniejsza różnica między kandydatami była na Zagoplu. Kandydat KO wygrał tylko w jednej komisji (Komisja nr 5).

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy, Kasprowicza 

1    BIEDROŃ Robert    7
2    BOSAK Krzysztof    26
3    DUDA Andrzej Sebastian    210
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    58
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    11
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    1
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    125
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    2

2. Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy, ul. Rynek 22, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    6
2    BOSAK Krzysztof    44
3    DUDA Andrzej Sebastian    205
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    49
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    8
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    1
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    157
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    1
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

3. Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Kruszwicy Przedszkole Samorządowe Nr 1, ul. Kolegiacka 13, 88-153 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    12
2    BOSAK Krzysztof    41
3    DUDA Andrzej Sebastian    307
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    91
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    8
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    1
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    257
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    1
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    1


4. Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Kruszwicy, ul. Kujawska 22, 88-153 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    14
2    BOSAK Krzysztof    51
3    DUDA Andrzej Sebastian    297
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    75
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    18
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    1
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    232
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

5. Urząd Miejski w Kruszwicy, ul. Nadgoplańska 4, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    8
2    BOSAK Krzysztof    48
3    DUDA Andrzej Sebastian    265
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    67
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    18
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    2
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    279
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    1


6. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach, Racice 16, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    2
2    BOSAK Krzysztof    12
3    DUDA Andrzej Sebastian    132
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    24
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    7
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    31
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

7. Szkoła Podstawowa w Chełmcach, Chełmce 51, 88-121 Chełmce

1    BIEDROŃ Robert    9
2    BOSAK Krzysztof    17
3    DUDA Andrzej Sebastian    176
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    56
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    21
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    1
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    82
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    2
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

8. Remiza OSP w Witowicach, Witowice 26 B, 88-121 Chełmce

1    BIEDROŃ Robert    11
2    BOSAK Krzysztof    23
3    DUDA Andrzej Sebastian    191
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    26
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    13
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    46
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

9. Świetlica wiejska w Janocinie, Janocin 19, 88-121 Chełmce

1    BIEDROŃ Robert    6
2    BOSAK Krzysztof    15
3    DUDA Andrzej Sebastian    152
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    29
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    3
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    59
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

10. Szkoła Podstawowa w Polanowicach, Polanowice 27, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    5
2    BOSAK Krzysztof    12
3    DUDA Andrzej Sebastian    159
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    31
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    17
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    88
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    1


11. Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej, Bachorce 42, 88-153 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    2
2    BOSAK Krzysztof    13
3    DUDA Andrzej Sebastian    152
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    27
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    29
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    1
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    65
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

12. Świetlica wiejska w Sukowach, Sukowy 93 a, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    6
2    BOSAK Krzysztof    27
3    DUDA Andrzej Sebastian    195
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    27
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    24
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    60
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

13. Świetlica wiejska w Szarleju, Szarlej 3 A, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    1
2    BOSAK Krzysztof    12
3    DUDA Andrzej Sebastian    116
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    15
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    9
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    46
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

14. Świetlica wiejska w Ostrowie, Ostrowo 21 A, 88-121 Chełmce

1    BIEDROŃ Robert    3
2    BOSAK Krzysztof    9
3    DUDA Andrzej Sebastian    103
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    16
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    14
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    44
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0


15. Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej, Wola Wapowska 6 A, 88-153 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    2
2    BOSAK Krzysztof    11
3    DUDA Andrzej Sebastian    150
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    47
5    JAKUBIAK Marek    1
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    17
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    99
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    

16. Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim, Sławsk Wielki 77, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    9
2    BOSAK Krzysztof    21
3    DUDA Andrzej Sebastian    227
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    67
5    JAKUBIAK Marek    1
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    14
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    1
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    61
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    1
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    1

17. Świetlica wiejska w Kobylnikach, Kobylniki 26 C, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    8
2    BOSAK Krzysztof    10
3    DUDA Andrzej Sebastian    184
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    44
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    2
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    1
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    73
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

18. Świetlica wiejska w Rzepowie, Rzepowo 18, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    2
2    BOSAK Krzysztof    11
3    DUDA Andrzej Sebastian    124
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    22
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    9
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    2
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    26
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    2

19. Zespół Szkół w Kruszwicy, ul. Kujawska 20, 88-153 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    17
2    BOSAK Krzysztof    30
3    DUDA Andrzej Sebastian    163
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    63
5    JAKUBIAK Marek    1
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    16
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    2
8    TANAJNO Paweł Jan    2
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    148
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    2
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

20. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy, ul. Kasprowicza 7, 88-150 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    20
2    BOSAK Krzysztof    29
3    DUDA Andrzej Sebastian    201
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    68
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    16
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    1
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    129
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    1


21. Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Kruszwicy, ul. Kujawska 22, 88-153 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    13
2    BOSAK Krzysztof    31
3    DUDA Andrzej Sebastian    235
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    92
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    13
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    3
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    233
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    1

22. Świetlica wiejska w Gocanowie, Gocanowo 7, 88-153 Kruszwica

1    BIEDROŃ Robert    4
2    BOSAK Krzysztof    13
3    DUDA Andrzej Sebastian    143
4    HOŁOWNIA Szymon Franciszek    25
5    JAKUBIAK Marek    0
6    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin    7
7    PIOTROWSKI Mirosław Mariusz    0
8    TANAJNO Paweł Jan    0
9    TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz    47
10    WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz    0
11    ŻÓŁTEK Stanisław Józef    0

(MP, PB, )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz