Zamknij

Wroński: Są osoby chętne poprowadzić debatę dla mieszkańców regionu. Gwarantują profesjonalizm i niezależność

10:07, 17.09.2019 | red
REKLAMA
Skomentuj

Kandydat do sejmu oraz przewodniczący Klubu Radnych PiS, Marcin Wroński wie kto powinien poprowadzić debatę kandydatów do parlamentu. Przypomnijmy, kandydat z listy Zjednoczonej Prawicy organizację spotkania zaproponował Koalicji Obywatelskiej. Dziś podał także imię i nazwisko osoby, która mogłaby taką debatę poprowadzić.

- Są osoby chętne poprowadzić taką debatę, gwarantując profesjonalizm i niezależność. Taką osobą może być pan Sławomir Drelich - inowrocławski nauczyciel. doktor politologii, publicysta, posiadający ogromne doświadczenie w organizacji i prowadzenia debat, Uczniowie, którzy są pod jego opieką, zdobywają najwyższe wyróżnienia i nagrody podczas debat uczniów szkół średnich.  Odpowiednim miejscem może być sala Cechu Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu. Mogliby w niej uczestniczyć przedstawiciele mediów i mieszkańcy - poinformował Marcin Wroński, kandydat PiS do sejmu.

Jak podaje inowrocławski polityk w regionie na start w wyborach zdecydowało się sześć list wyborczych.

- Mamy w naszym okręgu 6 list wyborczych, jestem po rozmowie z większością inowrocławskich liderów, znajdujących się na tych listach. Są oni wstępnie zainteresowani Sejmową Debatą Inowrocławian.  Jestem gotowy i zapraszam do wspólnej debaty o programie wyborczym i potrzebach naszego regionu - dodaje Wroński.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone