Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Kujawskiej z uwagami na temat naprawy domofonów w blokach

20.51, 12.06.2022 . Aktualizacja: 20.52, 12.06.2022
Skomentuj
REKLAMA

Pod koniec maja niektórzy mieszkańcy Zagopla zmierzyli się z wymianą kaset domofonowych. Jak poinformował nas jeden z mieszkańców spory problem wystąpił z otwieraniem i zamykaniem drzwi. O sprawie poinformował nas przez aplikację Alert24w naszym portalu.

- W skrzynkach znalazłem breloczki do otwierania drzwi. Dziecko wróciło jednak ze szkoły i stało na dole przed blokiem dzwoniąc i myśląc, że nie ma rodziców w domu, gdy nikt nie odpowiadał. W końcu ktoś wychodził z klatki i dziecku udało się wejść - poinformował internauta.

Jak przekazuje mieszkaniec Kujawskiej, montaż domofonów nie został ukończony. 

- Ktoś powinien poinformować, że nie działa domofon lub umożliwić wejście bez blokowania drzwi przez elektro zamek. Musiałem np. zejść na dół kilka razy aby otworzyć drzwi, a to kurierowi lub znajomemu, który miał wejść do domu - dodaje dalej.

Mieszkaniec poinformował również, że pierwotnie nikt nie zgłosił się aby usterki naprawić. 

- Na koniec dodam że nie było żadnej informacji nam klatce o wymianach czy tym  podobnej akcji z domofonem. Droga redakcjo może Wam uda się dowiedzieć co się dzieje. W bloku mieszkają starsze osoby i nikt się do nich nie dodzwonić domofonem - dodał mieszkaniec.

Od redakcji: Z naszych informacji wynika, że problem został już naprawiony. Jednak jeśli nadal występuje, prosimy o ponowienie kontaktu przez autora w/w treści najlepiej przez adres e-mail [email protected] abyśmy mogli zadać kilka, dodatkowych pytań. 
 

[ZT]20432[/ZT]

[ZT]20429[/ZT]

[ZT]20414[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

IntactusIntactus

1 3

Wystarczyło udać się do administracji KSM lub swojej wspólnoty mieszkaniowej a jeszcze prościej zadzwonić do administracji KSM, by dowiedzieć jak długo wymiana domofonów potrwa. 13:44, 15.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MIeszkanien KruszwicMIeszkanien Kruszwic

1 0

Taki jesteś mądry - trzeba było wywiesić informacje o wymianie domofonów. Lokatorzy dowiedzieli się o tym jak wrócili z pracy!!! Niestety tutaj niema wspólnoty! 11:46, 21.07.2022


0%