Zamknij
REKLAMA

Orlen chce sprzedawać nowy produkt! Będzie miał swoje...

08.01, 09.08.2022 Źródło: Business Insider
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Sieć Portali
REKLAMA

Hot-dogi to nie wszystko. PKN Orlen prowadzi analizę rynku i poszukuje potencjalnych dostawców zapiekanek. 

Kierowany przez Daniela Obajtka koncern chce rozszerzyć gamę produktów, które serwowane będą pod marką własną. 

- W imieniu PKN Orlen uprzejmie zapraszamy do złożenia wstępnej propozycji w ramach zapytania o informację - RFI w zakresie produkcji i dostaw zapiekanek pod marką własną PKN Orlen do dalszej ich odsprzedaży w punktach detalicznych - poinformował płocki koncern.

W ogłoszeniu wyjaśniono, że spółka chce "rozpoznać potencjalnych dostawców oraz poznać aktualne ceny". Wskazano również, że odpowiedź to pierwszy krok "w procesie wyboru dostawców będących producentami zapiekanek".

Orlen chce by potencjalni dostawcy załączyli prezentację nt. firmy. Ponadto mają uwzględnić swoje doświadczenie, opisać możliwości produkcyjne i wolne moce produkcyjne. 

Odpowiedzi można składać do 24 sierpnia.

Zapiekanki z logo Orlenu

To nie będzie pierwszy produkt z własnym logo stacji.

- Zapiekanki Orlenu, jeśli do ich produkcji rzeczywiście dojdzie, nie będą pierwszym produktem spożywczym sprzedawanym przez płocki koncern pod marką własną. Firma już oferuje na swoich stacjach m.in. wodę mineralną, napoje energetyczne i batony proteinowe Verva, a także krówki mleczne, czekolady czy soki Stop Cafe - wskazuje serwis Wirtualna Polska. 

Orlen, jak wynika z danych podanych przez koncern, posiada 2309 punktów sprzedaży pozapaliwowej. Aż 1768 znajduje się w Polsce, a 12 z nich stanowi "Orlen w ruchu". Koncern posiada również 326 punktów w Czechach, 170 w Niemczech, 29 na Litwie i 16 na Słowacji.

(Źródło: Business Insider)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%