Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Operator Water Jet - planista

Data dodania: 2019-09-30 10:22:16ID: 218

694Pokaż numer[email protected]

Firma Krusz-Tech zatrudni:

Opis stanowiska:

- przygotowanie, uruchomienie i obsługa maszyny do cięcia Water Jet
- wykonywanie elementów według rysunków technicznych,
- kontrola poprawności i jakości wykonanych detali
- obsługa urządzeń pomiarowo-kontrolnych
- dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego i prawidłową eksploatacje powierzonych maszyn oraz narzędzi

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze cięcia wodą, frezowania i toczenia
- doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
- wykształcenie średnie lub wyższe (techniczne, mechaniczne)
- obsługa programów CAD CAM
- samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i sumienność w działaniu

Praca 8-16 czasami dwie zmiany
Osoby zainteresowane ww. stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji CV.
W temacie prosimy wpisać ?Operator maszyn CNC? na [email protected]