Zamknij

Kruszwiczanie rozgromili Noteć. Pięć goli dla "Gopła" [VIDEO]

21:21, 20.05.2019 KPGOPLO.PL Aktualizacja: 21:24, 20.05.2019
Skomentuj

Bardzo wysokie zwycięstwo odnieśli w niedzielne popołudnie zawodnicy "Gopła" podczas meczu z Notecią Łabiszyn. Podopieczni Grzegorza Nowaczyka po bardzo dobrym spotkaniu rozgromili trzecią drużynę ligowej tabeli - Noteć Łabiszyn 5:1 (1:1).

Wynik meczu w 7. minucie uderzeniem z piątego metra otworzył Mikołaj Myśliwy. Goście za sprawą Joachima Nowackiego odpowiedzieli pięć minut później. Gra w pierwszej odsłonie była wyrównana. Zarówno gospodarze, jak i goście zdołali sobie stworzyć kilka okazji podbramkowych. Po jednej z nich piłka po strzale gracza Noteci odbiła się od naszej poprzeczki.

Po zmianie stron na boisku dominowała już tylko jedna drużyna. Świetna postawa naszego zespołu w tej części meczu, przełożyła się na następne gole. W drugiej połowie po dwie bramki dla biało-niebieskich zdobyli Mateusz Kurtysiak i Damian Sikorski.

Wspomnieć należy również, iż w 80. minucie Rafał Redmann nie wykorzystał rzutu karnego. Warto odnotować, że dzisiejsze zwycięstwo Gopła przerwało okazałą passę drużyny z Łabiszyna, która wygrała swoich pięć ostatnich ligowych spotkań. Po tym zwycięstwie nasz zespół awansował na 7. lokatę w tabeli.

GOPŁO KRUSZWICA - NOTEĆ ŁABISZYN 5:1 (1:1)
1:0 - Mikołaj Myśliwy 7' (as. Patryk Kowalski)
1:1 - Joachim Nowacki 12'
2:1 - Mateusz Kurtysiak 49'
3:1 - Mateusz Kurtysiak 64' (as. Patryk Gołdyn)
4:1 - Damian Sikroski 83' (as. Mateusz Kurtysiak)
5:1 - Damian Sikorski 90'+2 (as. Mateusz Kurtysiak)
GOPŁO: Michalak - Wojtarski, Rzewucki (Losik 46'), Redmann, Gołdyn - Załęcki (Radkowski 85'), Kubiak, Kowalski, Myśliwy - Kurtysiak, Pankowski (Sikorski 61')