Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy felietonistów do współpracy. Trwa nabór

12:46, 16.05.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj na portalu MojaKruszwica.pl zostal uruchomiony nowy dział "Felietony". To dział przeznaczony dla osób, które chcą wspierać portal MojaKruszwica.pl oraz publikować własne teksty.

- Szukamy osób z dorobkiem i warsztatem pisarskim. Felietoniści wypełniając deklarację chęci publikowania w portalu będą mogli poruszać własne tematy oraz przedstawić jej czytelnikom portalu - wyjaśnia Agata Dudek.

Dział Felietony można znaleźć na górze strony oraz w jednym z modułów. Swoje zgłoszenia można kierować na adres [email protected] do 21 maja.

W deklaracji prosimy o informację jaką tematykę chcielibyście poruszać, nadesłanie swojego zdjęcia oraz krótką notkę biograficzną. Z zainteresowanymi będziemy się kontaktować.

(P.B)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone