Zamknij

Za nami IV Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Kruszwiczanie na drugim i trzecim miejscu. Zobacz zdjęcia

15:24, 23.03.2018
Skomentuj

Na hali widowiskowo-sportowej zorganizowany został IV Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Zwycięzcą przeglądu zostało ZSP w Kościelcu z wynikiem 164 punktów.

Zwycięzcą tegorocznego rywalizacji zostało ZSP Kościelec (164 pkt.). Na drugim miejscu znalazło się III LO ZSP Kruszwica, a na trzecim II LO ZSP Kruszwica. Drużyny zajęły odpowiednio 150 i 147 punktów.

Poza podium znalazły się ZSP nr 1 Inowrocław 137 pkt., ZS Inowrocław (117 pkt.) oraz ZSP Szubin 51 pkt.

W klasyfikacji na najlepszego dowódcę I miejsce zajął D. RyŚ (Kościelec). Na drugiej pozycji znalazł się M. Kaźmierski (ZSP Kruszwica), a trzeciej J.Biernacki (ZSP Kruszwica).