Zamknij

Sprzedawca w lodziarni 1/2 etatu - praca na terenie Kruszwicy i Przyjezierza (n

Nr oferty: StPr/18/1274Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Poznańska 16A, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w sieci lodziarni Love Lodowe - porcjowanie i wydawanie lodów, obsluga gości zgodnie z najwyższymi standardami, utrzymanie porządku i czystości w lodziarni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 16.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, pogodne usposobienie, energczność, zaangażowanie, dyspozycyjność również w niedzielę i święta, rzetelność w w wykonywaniu swoich obowiązków
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PPHU Michał Pietrzak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Poznańska 16A, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne-CV ze zdjęciem-można składac na e-mail: [email protected] Pracodawca prosi o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarza
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      staż w sklepie Intermarche, obsługa klienta , kasy fiskalnej
      StPr/18/1881
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2018
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      staż w ciastkarni w Kruszwicy
      StPr/18/1743

      staż fakturzystka
      StPr/18/1635

      praca na produkcji
      StPr/18/1521
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2018
      wynagrodzenie od od 13,3 PLN

      praca w sieci lodziarni Love Lodowe - porcjowanie i wydawanie lodów, obsluga gości zgodnie z najwyższymi standardami, utrzymanie porządku i czystości w lodziarni
      StPr/18/1274
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2018
      wynagrodzenie od od 15 PLN