Zamknij
REKLAMA

"Nie rozumiem jak można komuś zamalować plakat pisakiem, zwłaszcza tak ważne treści jak przekazanie poparcia. Na większości plakatów zniknął napis, iż PiS popiera Dariusza Witczaka na Burmistrza Kruszwicy. Udostępniajcie!"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Proszę o zamieszczenie na stronie. Ludzie, jeśli pochowaliście bliską osobę, uprzątacie wiązanki po pogrzebie, nie twórzcie piętrowego kopca z ziemi i nie przysypujcie okolicznych grobów ziemią. Zniszczone, poprzewracane znicze na przyległych grobach trzeba chociażby podnieść i w miarę estetycznie ustawić tam, gdzie były. Ponadto, zaczyna się okres pamięci o zmarłych, może warto, porządkując swoje nagrobki zadbać o te zapomniane by 1 listopada nie stawać do nich tyłem, udawać, że się ich nie zauważa i nie myśleć, że tam pochowany jest człowiek"

" Witam ma ktoś może na wydanie kabel hdmi ???

"Pozdrawiam dziewczynę która przebiegła mi dziś t.j. 16.10 około godziny 16 przed maską na pasach blisko starego "Chińczyka"

" Pozdrawiam dziewczyne o super figurze (w dżinsach), którą zobaczyłem na rynku blisko Metal domu, która stała w towarzystwie dwóch kobiet w średnim wieku wczoraj około godziny 15:45. Możesz zostawić po sobie jakiś ślad ;D"

Hejmiły,sympatyczny 26 latek poznamiłą,sympatyczną dziewczynę na wypady do Kina, wspólnych spotkań, Spaceru, jakąś Imprezę A potem może jakiś związek czas pokaże Jeśli dokucza ci Samotność w te jesienne wieczory i wogule czujesz sie samotna i jestes chętna się poznac zostaw Serduszko odezwę Się Dziewczyny w wieku do 25 lat . Pozdrawiam

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone