Zamknij
REKLAMA

Dzięki przypadkowej kobiecie i policjantom malec bezpiecznie wrócił do domu

11:08, 08.09.2020 | KPP
Skomentuj

Z nietypową interwencją spotkali się policjanci z patrolu. Właściwa postawa przypadkowej kobiety, być może przyczyniła się do tego, że nie doszło do tragedii. Chłopiec cały i zdrowy wrócił do rodziców.

Dwa dni temu (06.09) po południu jadący ul. Laubitza w Inowrocławiu patrol policji, został zaalarmowany przez kobietę, która powiadomiła, że znalazła dziecko. Jak podała, mały chłopiec, sam szedł chodnikiem. Był ubrany w krótkie spodenki i bluzeczkę z krótkim rękawkiem oraz w samych tylko skarpetkach.

Policjanci wraz z tą kobietą rozpoczęli poszukiwania rodziców chłopca. Pytali okolicznych przechodniów. Odwiedzili też pobliski dom samotnej matki przy ul. Toruńskiej. Tam jednak nic się nie dowiedzieli. Poruszając się po rejonie, gdzie zostało znalezione dziecko, po pewnym czasie do policjantów podeszła kobieta  i mężczyzna twierdząc, że to ich 2 i pół letni syn. Z przekazanych przez rodziców informacji wynikało, że chłopiec niepostrzeżenie wyszedł sam z domu. Gdy rodzice zorientowali się, że dziecka nie ma zaniepokojeni wybiegli, by go szukać.

Historia ta zakończyła się szczęśliwie. Na wielką pochwałę zasługuje postawa kobiety, która zainteresowała się sytuacją i zaalarmowała policję. Przy okazji tego zdarzenia sama nasuwa się refleksja. Rodzice bądźcie bardzo czujni, gdy chodzi o dzieci. Troska o ich zdrowie i życie jest najważniejsza.

[POGODA]1599555959829[/POGODA]

[ZT]13300[/ZT]

[ZT]13309[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz