Zamknij
REKLAMA

Mikołajki już za kilka tygodni. Będzie konkurs

11:31, 13.11.2020 | mp
Skomentuj
REKLAMA

Policjantki z Inowrocławia z okazji Mikołajek zapraszają dzieci do udziału w konkursie wiedzy. Moc upominków przygotowała inowrocławska Policja, a podarki ufundował Powiat Inowrocławski. Jeśli masz od 5 do 7 lat weź udział w konkursie, który dotyczy bezpieczeństwa dzieci.

O bezpieczeństwie warto uczyć się od najmłodszych lat. Podstawowa edukacja dziecka leży po stronie rodziców i opiekunów, którzy powinni wpajać swojemu dziecku ważne zasady postępowania w różnych sytuacjach. Tym razem policjantki starszy aspirant Justyna Piątkowska i aspirant sztabowy Izabella Drobniecka, zajmujące się profilaktyką społeczną, proponują edukację na temat bezpieczeństwa dziecka w kontakcie z osobami, których dziecko nie zna.

Uwaga dzieci:

  • czy otworzycie drzwi nieznanej osobie, gdy jesteście same w domu?
  • czy wpuścicie taką osobę do mieszkania?
  • czy wsiądziecie z obcą osobą do samochodu?
  • czy od osoby, której nie znacie weźmiecie słodycze, zabawki lub inne rzeczy?
  • czy pójdziecie na spacer z panią lub panem, których nie znacie?

To bardzo ważne pytania, a odpowiedź na nie dotyczy Waszego bezpieczeństwa.

Zasady konkursu: ułóż hasło lub dwuwersowy wierszyk na temat zachowania podczas kontaktu dziecka z osobami obcymi. Mogą być one rymowane lub nie. Ważne jest to, aby zawierały zasady, którymi trzeba się kierować, by dziecku nic się złego nie przytrafiło. 

Termin nadsyłania wymyślonych haseł i wierszyków to 27 listopada 2020r. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu do rodzica.

Hasła i wierszyki można wysłać:

- mailem na adres: [email protected] z dopiskiem „Konkurs o bezpieczeństwie”,
- zapakować do koperty i przynieść na dyżurkę / recepcję lub wysłać na adres: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, ul. Toruńska 13- 15, 88 – 100 Inowrocław,  z dopiskiem „Konkurs o bezpieczeństwie”.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie połączone z tegorocznymi Mikołajkami. Zapraszamy dzieci do udziału!

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia Konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców i przydzielenia im upominków, wydawania, odbioru i rozliczania go przez Organizatora oraz w celach promocji Konkursu, a także na ewentualne umieszczenie danych autora na materiałach profilaktycznych, które mogą być upubliczniane. Nagrodzone prace mogą być wykorzystane przez Organizatorów jako materiał profilaktyczny. Administratorem Danych Osobowych uczestników konkursu jest Komendant Powiatowy Policji z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocławiu.

[ZT]13897[/ZT]

 

(mp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz