Zamknij
REKLAMA

Chełmce. Tłumaczyli jak bezpiecznie korzystać z przejazdu kolejowego

09:35, 28.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Inowrocławska „drogówka” wraz z pracownikami PLK oraz funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Inowrocławia zorganizowała działania dla uczestników ruchu. Głównym celem akcji było uświadomienie kierujących, jak bezpiecznie korzystać z przejazdów kolejowych.

W piątek (24.06.2022) w Chełmcach, gmina Kruszwica przeprowadzona została akcja pod nazwą „Bezpieczny piątek”. Wzięli w niej udział policjanci wydziału ruchu drogowego z Inowrocławia i pracownicy PKP.

Organizatorzy nie tylko przekazywali kierującym wskazówki dotyczące prawidłowego przekraczania przejazdów kolejowych, ale także wręczali im tematyczne ulotki. Łącznie w akcji udział wzięło około 200 osób.  

Miejmy nadzieję, że edukacja kierujących przełoży się na ich uważność i zdrowy rozsądek podczas poruszania się w okolicy przejazdów kolejowych.

[ZT]20622[/ZT]

[ZT]20614[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Odpad atomowyOdpad atomowy

4 0

Można mówić tysiąc razy, ostrzegać a i tak jakiś baran od czasu do casu wjedzie prosto pod pociąg. Ludzie zmałpieli ostatnio doszczętnie, nie wiem czy to od Covida czy od szczepionek. Ale kiedyś wszystko wyjdzie na jaw i reszta pozostałych przy życiu mieszkańców naszej planety dowie się całej prawdy. 13:10, 28.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%