Zamknij
REKLAMA

15-latka zamieszana w próbę podpalenia domu

12:49, 05.06.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

Inowrocławscy policjanci zebrali materiały dowodowe w sprawie usiłowania podpalenia domu. Funkcjonariusze dowiedli,że uwikłana jest w to 15-letnia mieszkanka powiatu inowrocławskiego. Na razie nastolatka trafiła do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Dyżurny inowrocławskiej policji w minioną sobotnią noc (2.06.18) odebrał zgłoszenie o pożarze w jednym z domów na terenie powiatu. Ktoś wrzucił przez okno szklaną butelkę z łatwopalną cieczą, co wywołało natychmiastowy pożar gumolitu i krzesła. Ogień zdołała ugasić właścicielka domu, która uległa poparzeniu. Wezwane na miejsce pogotowie u trójki dzieci w wieku 9-13 lat stwierdziło objawy zatrucia. Konieczne było przewiezienie ich na obserwację do szpitala - przekazuje asp.szt.Izabella Drobniecka.


Policjanci w sprawie prowadzili intensywne działania. Zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na ustalenie, że związek z pożarem ma nastoletnia dziewczyna. W niedzielę (3.06.18) policjanci zatrzymali 15-latkę, która trafiła do policyjnej izby dziecka w Bydgoszczy. Wczoraj (4.06.18) nieletnia stanęła przed obliczem sądu. Tam zapadła decyzja, że na czas trwania postępowania dziewczyna będzie przebywała w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.

kpp

(P.B)
REKLAMA

Komentarze (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone