Zamknij
REKLAMA

Gmina poinformowała o przygotowaniach Strategii Rozwoju Gminy Kruszwica na lata 2018-2028

16:01, 10.08.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

 

Gmina Kruszwica przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Gminy Kruszwica na lata 2018-2028. Jest to bardzo ważny dokument, od którego zapisów będzie zależało funkcjonowanie i rozwój Gminy. 

- W związku z tym prosimy o wypełnienie ankiety, która pozwoli na określenie zasobów, potencjału, szans rozwoju, a także problemów występujących na terenie gminy Kruszwica. Ankieta skierowana jest do mieszkańców Gminy i ma na celu poznanie ich opinii na temat stanu obecnego oraz kierunków rozwoju Gminy w kolejnych latach. Dane uzyskane z ankiet zostaną zebrane i przedstawione w formie zbiorczej w raporcie, który posłuży do przygotowania Strategii - podaje Urząd Miejski w Kruszwicy.

Ankieta można wypełnić elektronicznie na stronie internetowej: WYPEŁNIJ FORMULARZ  lub w wersji papierowej, którą dostępna jest w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy: ul. Nadgoplańska 4, 88-150 Kruszwica, pokój nr 30 Biuro Obsługi Interesanta lub pobrać ze strony: Formularz ankiety do pobrania na stronie Urzędu Miejskiego w Kruszwicy W/w ankieta jest anonimowa i można ją składać do 31.08.2018r.

[ZT]5792[/ZT]

[ZT]5720[/ZT]

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone