Zamknij

Z okazji Dnia Kobiet panie przeszły szkolenie z samoobrony

13:34, 11.03.2019 | KPP
REKLAMA
Skomentuj

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu wspólnie z Inowrocławskim Klubem Sportowym Karate zorganizowały zajęcia z samoobrony. 

W przeddzień Dnia Kobiet (07.03) w godzinach popołudniowych specjalnie dla Pań, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu wspólnie z Inowrocławskim Klubem Sportowym Karate zorganizowały zajęcia z samoobrony.

Zajęcia poprowadził instruktor samoobrony Pan Mariusz Kaczmarek, prezes Inowrocławskiego Klubu Karate, na co dzień Strażnik Miejski w Inowrocławiu oraz asp. sztab.  Łukasz Gwizdalski z inowrocławskiej Policji, instruktor technik i taktyk interwencji, samoobrony, karate. W inicjatywie zaangażowani zostali także uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Łokietka w Inowrocławiu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu. 

Uczestniczki miały okazję poznać podstawowe chwyty samoobrony. Dowiedziały się też, że aktywność fizyczna pozwala uwierzyć we własne możliwości i pokonywać słabości. Przy okazji spotkania była również mowa o służbie w Policji, o rekrutacji do której zachęcały asp. Izabela Lewicka Woszczak i mł.asp. Anna Grecman. Na zakończenie panie otrzymały niespodzianki w postaci elementów odblaskowych oraz długopisów. Za pomoc w organizacje przedsięwzięcia policjanci dziękują Panu Henrykowi Domagała.

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone