Zamknij

To będzie tydzień pod znakiem deszczu i wiatru? Mamy prognozę dla Kruszwicy

22:11, 30.09.2019 | Rafał Maszewski synoptyk
Skomentuj
REKLAMA

Zaawansowana jesień - tak można podsumować rozpoczynający się w pogodzie tydzień w Kruszwicy. Dziś zmagaliśmy się zwłaszcza z silnym wiatrem.

Na początku rozpoczynającego się tygodnia w Kruszwicy pogoda będzie nieprzyjemna - często popada, a do tego silniej powieje. W poniedziałek porywy wiatru będą najsilniejsze - pod koniec dnia nawet 80-85 km/h.

- W kolejnych dniach opadów będzie zdecydowanie mniej i okresami zaświeci słońce, chociaż chmur nie zabraknie. 

Warunki termiczne nas nie zachwycą i od środy maksymalnie zobaczymy na termometrach około 12 stopni (bardzo chłodno), a noce i poranki również będą coraz zimniejsze z możliwością lokalnych i słabych przygruntowych przymrozków w samej końcówce tygodnia - humory może nam poprawiać okresami świecące słońce.

Po bardzo wietrznym początku tygodnia w dalszej jego części wiatr będzie coraz częściej słaby, tylko okresami umiarkowany. Początkowo niskie ciśnienie atmosferyczne zacznie rosnąć i dopiero około soboty może się nieznacznie obniżać. Najgorsze warunki biometeorologiczne utrzymają się na początku tygodnia - odczujemy nasilone bóle, spadek nastroju i koncentracji, większą nerwowość, ale w kolejnych dniach stopniowo ulegną poprawie.

(Rafał Maszewski synoptyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz