Zamknij

To będzie tydzień pod znakiem deszczu i wiatru? Mamy prognozę dla Kruszwicy

22:11, 30.09.2019 | Rafał Maszewski synoptyk
Skomentuj
REKLAMA

Zaawansowana jesień - tak można podsumować rozpoczynający się w pogodzie tydzień w Kruszwicy. Dziś zmagaliśmy się zwłaszcza z silnym wiatrem.

Na początku rozpoczynającego się tygodnia w Kruszwicy pogoda będzie nieprzyjemna - często popada, a do tego silniej powieje. W poniedziałek porywy wiatru będą najsilniejsze - pod koniec dnia nawet 80-85 km/h.

- W kolejnych dniach opadów będzie zdecydowanie mniej i okresami zaświeci słońce, chociaż chmur nie zabraknie. 

Warunki termiczne nas nie zachwycą i od środy maksymalnie zobaczymy na termometrach około 12 stopni (bardzo chłodno), a noce i poranki również będą coraz zimniejsze z możliwością lokalnych i słabych przygruntowych przymrozków w samej końcówce tygodnia - humory może nam poprawiać okresami świecące słońce.

Po bardzo wietrznym początku tygodnia w dalszej jego części wiatr będzie coraz częściej słaby, tylko okresami umiarkowany. Początkowo niskie ciśnienie atmosferyczne zacznie rosnąć i dopiero około soboty może się nieznacznie obniżać. Najgorsze warunki biometeorologiczne utrzymają się na początku tygodnia - odczujemy nasilone bóle, spadek nastroju i koncentracji, większą nerwowość, ale w kolejnych dniach stopniowo ulegną poprawie.

(Rafał Maszewski synoptyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz