Jedną z docenionych firm zostało Przedsiębiorstwo PPHU Polimat Roman Brejecki w Przedbojewicach. Firma otrzymała Złoty Laur (Certyfikat Specjalny).
Radny Frejliszek oczekuje wyjaśnień dotyczących zwolnie
Dlaczego burmistrz nie ma teraz odwagi i nie powie jak zakończyła się ta sprawa z urzędnikiem którego wyrzucił
Kik
17:00, 2025-12-19
Radny Frejliszek oczekuje wyjaśnień dotyczących zwolnie
Typowe pisowskie działanie, przecież to nie jego kasa, więc łatwo jest szastać. Grunt, że kasa w kieszeni swoich się zgadza.
Gość
16:29, 2025-12-19
Radny Frejliszek oczekuje wyjaśnień dotyczących zwolnie
A pamiętacie jak szumnie rok wcześniej burmistrz informował w mediach o tej sprawie? i co wyszło? Mamy nadmiar filmików, promocji z równolegle kontrowersyjną polityką kadrową. Powołano stanowisko dyrektora w urzędzie, niedawny nabór na stanowisko w UM wygrał człowiek, który wcześniej startował z ekipy burmistrza do rady. A kto został zatrudniony w jedynce w szkole? bo plotki mówią, że również pewna gminna radna, czy to prawda? Czy w tej sprawie alarmują niezależne media? Do tego była próba powołania zastępcy dyrektora CKiSu, bo wcześniej portal o tym pisał... na szczęście chyba tylko dzięki radnym do tego nie doszło. Z inwestycjami też słabo, bo większość to kontynuacja tematów z poprzedniej kadencji. Miało być lepiej a jest gorzej.
słabo to wygląda
14:09, 2025-12-19
Radny Frejliszek oczekuje wyjaśnień dotyczących zwolnie
Prezent gwiazdkowy Tomka dla Mikołaja
nn
14:03, 2025-12-19
1 0
Płacisz i masz dyplom.
1 0
Ja takich certyfikatów miałbym 15,ale szkoda mi kasy na te dyplomiki,wolę te pieniądze przeznaczyć na kampanię wyborczą Szymona Hołowni.Ten gość ma ciekawe poglądy na świat,tylko nie ma kasy na kampanię .