Od 2015 roku w Kruszwicy funkcjonują markety sieci Mila. Powstały one wskutek odłączenia się od partnera spółki Polomarket - grupy Market-Detal. Kolejne zmiany miały miejscu podczas przejęcia spółki przez Eurocash w 2018 roku. Od tamtej pory 187 sklepów sieci Mila w całej Polsce, należy do Grupy Eurocash. Warto dodać tutaj od razu jaki był cel tej transakcji.
Grupa Eurocash, od początku swojej działalności, koncentruje się na wsparciu polskich niezależnych przedsiębiorców prowadzących sklepy detaliczne w całej Polsce.
[POGODA]1598094986303[/POGODA]
Niezależni właściciele prowadzą swoje sklepy w ramach znanych sieci franczyzowych lub partnerskich organizowanych przez Grupę takich jak: Delikatesy Centrum, Groszek, abc, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama. Klientami Grupy są również inne niezależne sklepy spożywcze – nie zrzeszone w sieciach.
- Eurocash wspiera przedsiębiorców prowadzących sklepy w każdym wymiarze. Tworzy nowe rozwiązania detaliczne, logistyczne, zapewnia dostęp do nowych technologii, wspiera w działaniach marketingowych i zapewnia niezbędną edukację. Celem dostarczanych przez Grupę rozwiązań dla przedsiębiorców jest rozwój i poprawa konkurencyjności niezależnych sklepów detalicznych, które jak wiemy muszą konkurować z dużymi, zagranicznymi sieciami handlowymi - informował nasz portal w 2019 roku Ireneusz Koczorek, dyrektor ds. Integracji w Eurocash.
Docelową zmianą wokół marketu Mila jest zmiana szyldu z Mila na Delikatesy Centrum. Zmiana ta objęła wszystkie markety sieci. Według zapowiedzi marki, po otwarciu sklepów po pracach remontowych klienci sklepów mogą liczyć na akcje promocyjne, obejmujące nawet 50% rabaty na produkty z wybranych kategorii.
[ZT]13109[/ZT]
[ZT]13126[/ZT]
[ZT]13145[/ZT]
Kruszwiczanin18:41, 22.08.2020
Hmmm, jak by tu obejść płacenie podatków.....
Nie wiedzą a piszą13:26, 25.08.2020
Podatki teraz już wszyscy płacą,niezaleznie od tego czyje co jest.Jesteś głęboko zacofany w tej kwestii kruszwiczaku.
Na kogo głosują kruszwiczanie? PiS czy PO?
Każdy ma prawo wyboru. Jednak jaki jad się sączy to można zobaczyć z niektórych profili kruszwickich, zwłaszcza tych *** Katechetka i pani która się tak mocno maluje w szkole i ten pan co pod sklepem tak głośno mówi. Co za jad! Wstydu nie macie.
Kierowca
15:57, 2025-06-08
Na kogo głosują kruszwiczanie? PiS czy PO?
Jaki wpływ na wybory miały tysiące "pomyłek" w komisjach tylko w stosunku do jednego kandydata ? Czy u nas też takie "pomyłki" były ?
gryf
15:27, 2025-06-08
Mieszkańcy Bąkowa protestują przeciwko planowanej fermi
Kureska inwestycja, kureskie jaja, kureski smród
Kogut
11:44, 2025-06-08
Na stadionie przy Poznańskiej w Kruszwicy rozpoczął się
To pewno ostatni mecz miejscowa firma już liczy dochody z parkingu na tiry po stadionie 🍺🍺🐷
Fucyou
11:37, 2025-06-08