Osiedle Fantazja to wyjątkowe miejsce na mapie Radziejowa, które powstaje na ulicy 1 Maja 29.
Nowoczesny zespół dwóch, pięciokondygnacyjnych budynków jest idealną propozycja dla rodzin, które cenią spokój oraz bezpieczną przestrzeń, ale także dla młodych, poszukujących pierwszego wymarzonego mieszkania. W ofercie znajdą Państwo 72 przytulne mieszkania, 48 garaży oraz 46 naziemnych miejsc postojowych.
Kompleks mieszkaniowy zaprojektowano w taki sposób, aby spełniał najważniejsze wymogi przyszłych nabywców- zagospodarowany teren zielony z użyciem małej architektury, stojaki na rowery, balkon w każdym lokalu, budynki wyposażone w windy, garaże, naziemne miejsca postojowe oraz mieszkania dedykowane dla osób niepełnosprawnych.
Dodatkowo Osiedle Fantazja będzie osiedlem zamkniętym.
Budowa rozpocznie się już na przełomie sierpnia-września 2022 roku!
[FOTORELACJA]2607[/FOTORELACJA]
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie dewelopera: https://bit.ly/jlcomfort
Kontakt do biura sprzedaży: tel. 451-172-462 ; e-mail: [email protected]
[ZT]20804[/ZT]
[ZT]20798[/ZT]
[ZT]20784[/ZT]
Prezydent Nawrocki: musimy być przygotowani do wojny
Niby kto ? Mięso armatni, czyli głównie rezerwa która pełniła zasadnicza służbę wojskową i która jeszcze żyje. Smutne że przez palantów na świecie są wojny a cierpią ludzie którzy chcą spokojnie żyć. Mendy posrane.
Rezerwista
14:42, 2025-09-16
NIK: Proces budowy obwodnic nie był prowadzony w pełni
Takie piękne inwestycje. Aż się kraść chce.
Elo
20:39, 2025-09-15
Abp Przybylski: lekcje religii i etyki powinny być dla
Obowiązkowa w szkole to jest matematyka czy język polski a nie bajki z mchu i paproci wykładane przez etyków w czarnych kieckach
Religia do salek
16:07, 2025-09-15
Sołectwo jako czwarty szczebel samorządu terytorialnego
Komuś pod sufitem styki się czasami nie przegrzały?
Kierdziołek
16:04, 2025-09-15