Zadanie obejmuje rozbudowę czterech odcinków ul. Adama Mickiewicza o łącznej długości ok. 1050 mb, przebudowę drogi gminnej w Baranowie na odcinku długości 1341,02 m. oraz kontynuację robót budowlanych w miejscowości Bachorce o długości 367,26 mb.

- W ramach przebudowywanych dróg wykonane zostaną nowe nawierzchnie jezdni z betonu asfaltowego z utwardzonymi poboczami na drogach pozamiejskich oraz chodnikami i odcinkiem ścieżki rowerowej w ciągu ul. Adama Mickiewicza. Dodatkowo w ul. A. Mickiewicza planowane jest wykonanie ciągu kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz elementów oświetlenia i kanału technologicznego - czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej.
Wykonawcą wyłonionym w drodze postępowania przetargowego została firma: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "INODROG" Sp. z o.o. Obowiązki inspektora nadzoru inwestorskiego pełni firma: P.W. PRO-NAD Jarosław Góralczyk z siedzibą w Strzelnie.
[FOTORELACJA]2638[/FOTORELACJA]
Zadanie jest realizowane z udziałem środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wysokość dofinansowania wg. Promesy Inwestycyjnej przyznanej Gminie Kruszwica przez Bank Gospodarstwa Krajowego wynosi 9.500.000,00 PLN.

Pozostała kwota w wysokości 1.128.000,00 zł zostanie pokryta ze środków Gminy Kruszwica.
[ZT]21089[/ZT]
[ZT]21085[/ZT]
[ZT]21080[/ZT]
[ZT]21066[/ZT]
Trwa postępowanie w sprawie zaśmiecania. Policja potwie
I o to chodziło! Tylko to zdjęcie, aj, jaj, jaj?
AP-cd
18:59, 2025-11-04
Radni Sebastian Sobecki i Mateusz Hanusiak chcą unieważ
Radni bezradni... Istny cyrk... Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać... Byle krzyczeć i zwracać na siebie uwagę!
Cyrk
18:58, 2025-11-04
Radni Sebastian Sobecki i Mateusz Hanusiak chcą unieważ
PK nie wygrywa przetargu, a inna firma się nie zglosi. Czy tych dwóch szpeców wywiezie mi śmieci?
Hipotetycznie
16:26, 2025-11-04
Radni Sebastian Sobecki i Mateusz Hanusiak chcą unieważ
Jeszcze będziecie płakać za Przedsiębiorstwem!
Wilk
14:47, 2025-11-04
4 1
Rozumiem że do szkoły podstawowej będzie zrobiony podziemny tunel tak?
3 1
Tam jest dobre dojście od Łagiewnik to po co?
1 0
Jak to po co? Żeby chwalić się że takie miasteczko ma sieć podziemnych tuneli
3 0
Kto zostanie patronem ronda?
0 0
Słowacki
1 1
Tunele przydadzą się w razie wojny ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz