Skowron Med to placówka medyczna powstała z potrzeby serca. Miejsce, w którym kompleksowo realizowana będzie dbałość o życie pacjenta oraz sprawność ruchową.
- Od zawsze podchodzimy do swojej pracy z pasją i oddaniem, a o zdrowie Pacjentów troszczymy się jak o swoje własne. Właśnie dlatego postanowiliśmy nawiązać ścisłą współpracę ze Specjalistami od narządu ruchu, wyznającymi podobne wartości, aby ramię w ramię zbudować na mapie Inowrocławia miejsce oddane Pacjentom. W naszej placówce zapewniamy Pacjentom kompleksową opiekę – diagnozujemy, konsultujemy, rehabilitujemy i trenujemy - informuje SkowronMed na swojej stronie internetowej.
[FOTORELACJA]2721[/FOTORELACJA]
- Dzięki zaangażowaniu naszej kadry, jesteśmy w stanie zaoferować pomoc na najwyższym poziomie, a to wszystko w nowoczesnych, dobrze wyposażonych i zadbanych gabinetach. Ten, kto mnie zna, to wie, że już od dawna przymierzałem się otworzyć takie miejsce. Dziś mogę napisać, że w niewielkiej części spełniam to marzenie - informuje Adam Skowron właściciel placówki.
Nowa placówka medyczna rozpoczęła swoją działalność przy ulicy Poznańskiej 235.
www.fizjotrainer.pl
?+48724428928
[ZT]21707[/ZT]
[ZT]21693[/ZT]
[ZT]21682[/ZT]