Zamknij

Czy będzie walka o torebki? Lidl znów sprzedaje ekskluzywny towar

10:24, 12.05.2019 | D.W. ddwłocławek.pl
Skomentuj
REKLAMA


Popularna sieć handlowa Lidl już niedługo rozpocznie sprzedaż markowych torebek z kolekcji Michael Kors. Te ekskluzywne produkty będą przecenione o połowę. 

Wielu internautów nadal pamięta, jak w sklepach Lidl pojawiły się torebki marki Wittchen i jakie wzbudziło to emocje. Produkty zostały wystawione na sprzedaż w korzystnych cenach, a cała galanteria w sklepach w całej Polsce została zeszła w kilka godzin. Współpracę powtórzono jeszcze zresztą kilkukrotnie i za każdym razem okazała się ona totalnym strzałem w dziesiątkę.

Przedstawiciele Lidl Polska poszli teraz o krok dalej. Wkrótce, do oferty supermarketów trafi kilka modeli torebek amerykańskiego projektanta - Michaela Korsa. Te ekskluzywne produkty będą przecenione o połowę. Okazuje się, że torebki Michaela Korsa, które normalnie kosztują około 1500 złotych, będą sprzedawane za niecałe 800 złotych. Do wyboru będą cztery modele z 2 lub 4 wewnętrznymi kieszeniami, wyposażone w cztery metalowe nóżki. Każda sztuka dostępna będzie za 799 złotych, a promocja potrwa do wyczerpania zapasów. Pewne jest jednak, że tym razem klienci nie będą "zmuszeni" do stania w długich kolejkach ani wyrywania sobie produktów.

Ekskluzywne produkty będą dostępne w sprzedaży od najbliższego poniedziałku (13 maja). Wiadomo jednak, że torebki sprzedawane będą wyłącznie przez internet za pośrednictwem platformy online, która z powodzeniem działa już od kilku tygodni. Klienci, którzy zrobią zakupy w dniach od 13 do 19 maja klienci mogą też liczyć na darmową dostawę.


 
(D.W.)
 

(D.W. ddwłocławek.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MmmMmm

1 1

One są tylko online dostępne 11:01, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obłudnik obłudnik

0 0

Znów masy *%#)!& będą się pchać i walczyć jak o świątecznego karpia, a ja to nagram i wstawię na YT, każdy chętnie obejrzy nawet krótki filmik z *%#)!& ma w ten sposób odniesienie i wgląd na to czy jest jeszcze takim samy *%#)!& czy jeszcze nie do końca. 07:34, 13.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz