Zamknij

Delikatesy Niewieścin w Kruszwicy: Nowe promocje oraz możliwości. Sprawdź ofertę tygodnia

15:54, 06.08.2019 | MP

 

Delikatesy Niewieścin przy ulicy Rynek  od marca 2019 roku mają nowego właściciela. Sklep prowadzi Janina Jankowska. W tym tygodniu na klientów czeka wiele promocji i ciekawych ofert z zakresu mięsa i wędlin.

Delikatesy Niewieścin w Kruszwicy to sklep firmowy  Zakładów Mięsnych NIEWIEŚCIN Sp. z.o.o. z siedzibą w Niewiścinie. Na rynku jest obecny od 1990 roku. W tym czasie podjęto szereg inwestycji, które pozwoliły na rozbudowę zakładu, wyposażenie w nowoczesny park maszynowy i transportowy.

To firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów.  Oferowane produkty posiadają określoną markę i wysoką jakość. Tak są też postrzegane przez klientów zaopatrujących się w placówkach  naszych odbiorców. Od marca br. sklep przy ulicy Rynek prowadzi Janina Jankowska. Nowy właściciel od 1990 roku spełnia się w branży handlowej. 

Delikatesy od tygodnia cieszą się nowoczesną ladą dzięki, której ekspozycja produktów jest jeszcze bardziej profesjonalna.

Co kupimy w tym tygodniu?

W ofercie tygodnia Delikatesy proponują zakup Szynki Dziadka (36,99 zł/kg), Salami Pepperoni (39,99 zł/kg), Kiełbaski Bawarskie na Grilla (24,99 zł/kg) oraz Gołąbki (14,99 zł/kg).

Polecane w tym tygodniu są także produkty gotowe i produkty na grilla m.in. kiełbasa grillowa, kiełbaski bawarskie, karkówka w marynacie oraz żeberka w marynacie.

[POGODA]1565099416701[/POGODA]

REKLAMA
(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone