Zamknij

Unieważniono przetarg w sprawie rewitalizacji zabytkowego wiatraka w Chrośnie. "Nie wpłynęła żadna oferta"

09:26, 09.08.2019 | M.T.
REKLAMA
Skomentuj

 

Z końcem lipca Urząd Miejski w Kruszwicy opublikował zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w sprawie rewitalizacji zabytkowego wiatraka w Chrośnie.  Termin składania ofert minął 16 lipca. Do zamawiającego żadna oferta jednak nie wpłynęła.

Przetarg nieograniczony w sprawie "Rewitalizacji zabytkowego  wiatraka typu "Koźlak" w Chrośnie" został unieważniony z powodu braku ofert. " Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu albo nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu od wykonawcy niepodlegającego wykluczeniu, z zastrzeżeniem pkt 2 i 3".

- W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do upływu terminu składania ofert tj. do 16 lipca do godz. 10:00 do siedziby Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, zamawiający na podstawie art.93 ust.1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego - czytamy w zawiadomieniu z 27 lipca podpisanym przez wiceburmistrza Bartosza Krajniaka.

[POGODA]1565335525216[/POGODA]

REKLAMA
(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone